صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   خشکبار   انواع خلال   خلال پوست پرتقال ۵۰۰ گرمی اعلاء
خلال پوست پرتقال ۵۰۰ گرمی اعلاء

خلال پوست پرتقال ۵۰۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: انواع خلال

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۳۴,۰۰۰ تومان
خلال پوست پرتقال علاوه بر ظاهر خوشرنگ و معطر کردن پلوها، کیک‌ها و مربا، ارزش تغذیه‌ای قابل توجهی هم دارد. پوست مرکبات بخصوص پرتقال، حاوی رنگدانه‌هایی است با خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد. در واقع هر چه پوست میوه‌ها پر رنگ‌تر و تنوع رنگی بیشتری داشته باشد خواص ضدسرطانی بالاتری دارد.
پوست مرکبات نسبت به خود میوه، حاوی ویتامین C بیشتری در هر گرم می‌باشد. همچنین حاوی آنتی‌اکسیدان‌های متنوع و گوناگون به نام فلانویید ها می‌باشد. نارینگین که فراوان‌ترین فلانویید موجود در مرکبات است حتی می‌تواند آسیب‌های سلولی ناشی از تابش اشعه را کاهش دهد و علاوه بر این خواص دیگری هم دارد که بعضی از آنها می‌توانند در مبارزه با انواع خاصی از سرطان موثر باشند.
از آنجا که امروزه پوست بیشتر مرکبات بویژه پرتقال و نارنگی به روش مصنوعی و شیمیایی رنگ‌ می‌شود و برای ماندگاری بیشتر به واکس و موم‌های چرب آغشته شده اند می‌توانند موجب سرطان و ناکارآمدی سیستم گوارشی، مسمومیت و عملکرد نامطلوب کبد و کلیه شود. از سوی دیگر چون پوست مرکبات مستعد آلودگی به انواع قارچ‌های ذره‌بینی هستند، اگر در دما و رطوبت کنترل ‌شده‌ خشک نشود میتواند باعث ایجاد مشکلات جدی کبدی شود. در نتیجه تا حد امکان از پوست مرکبات برای تهیه مربا و کیک استفاده نکنید. اما خلال پوست پرتقال ونیز رنگ پوستی طبیعی و فاقد واکس می باشد. ضمن اینکه هرگز خلال‌ها را در محیط مرطوب آشپزخانه و یخچال نگهداری نکنید و بهتر است خلال‌ها در یک وعده و به صورت تازه مصرف شود.
فروشگاه اینترنتی ونیز آماده ارائه با کیفیت ترین خلال پرتقال به شما مشتریان عزیز می باشد این نوع از انواع خلال دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و کافیست با یک بار خرید مشتری دائمی خلال ونیز شوید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط