صفحه نخست    جستجو   مواد غذایی   صبحانه و لبنیات   مربا و عسل   عسل طبیعی استرالیا American Taste وزن ۱ کیلویی
عسل طبیعی استرالیا American Taste وزن ۱ کیلویی

عسل طبیعی استرالیا American Taste وزن ۱ کیلویی

دسته بندی: مربا و عسل

 تعداد
۱
 قیمت
۲۴۰,۰۰۰ تومان
عسل سیاه حاوی مقادیر زیادی مواد مغذی بوده و برای عملکرد بدن ضروری می باشد و نسبت به دیگر انواع عسل رنگ نسبتا تیره تری دارد. البته منظور این نیست که عسل مورد نظر کاملا سیاه رنگ می باشد بلکه نسبت به دیگر انواع آن رنگ تیره تری دارد. همچنین غنی از آهن است که در شکل گیری سلول های خونی کمک کرده، هموگلوبین را افزایش می دهد و در نتیجه به درمان کم خونی کمک می کند و در طول دوره ماهانه که زنان در معرض خطر کمبود آهن هستند، بسیار موثر است.
عسل سیاه در مقایسه با شکر تصفیه شده، شربت ذرت، شکر خام نیشکر و سایر شیرینی ها مقدار آنتی اکسیدان بیشتری دارد. این آنتی اکسیدان ها از بدن در برابر سرطان، اختلالات قلب و سایر بیماری ها محافظت می کنند.
پلی فنل های موجود در عسل سیاه دارای اثرات آنتی اکسیدانی هستند که در کاهش چاقی و کنترل وزن موثرند. این عسل منبع خوبی از کلسیم است که نقش مهمی در حفظ سلامت استخوان و دندان ها ایفا می کند. عسل سیاه به طور موثری در آماده سازی داروهای درمان روماتیسم و ​اعصاب استفاده میشود. علاوه بر این عسل سیاه منبع خوبی از مواد معدنی و ویتامین های مختلف مانند ویتامین B6، B12 و اسید پانتوتنیک است که کمبود این ویتامین ها می تواند باعث سردرد، آسم، خستگی و استرس شود.
عسل ۱ کیلویی درجه 1 امریکن گلد . تهیه شده از عسل طبیعی زنبور ملکه . رنگ تیره این محصول گویای کیفیت برتر این عسل نسبت به نمونه تولید داخل میباشد . عسل امریکن گلد جزو معدود عسل هایی است ک با تاریخ انقضا ارائه می شود.
شما می توانید عسل سیاه طبیعی استرالیا را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط
مربا هویج ایز ۶۰۰ گرمی
۲۰,۸۰۰ تومان%۱۵
۱۷,۶۸۰ تومان
مربا شاه توت ایز ۶۰۰ گرمی
۳۸,۰۰۰ تومان%۱۰
۳۴,۲۰۰ تومان
مربا انار ایز ۳۰۰ گرمی
۱۹,۸۰۰ تومان%۱۰
۱۷,۸۲۰ تومان
مربا به اصالت ۸۲۰ گرمی
۱۹,۰۰۰ تومان%۱۰
۱۷,۱۰۰ تومان
مربا آلبالو اصالت ۸۲۰ گرمی
۱۹,۰۰۰ تومان%۱۰
۱۷,۱۰۰ تومان
مربا هویج اصالت ۸۲۰ گرمی
۱۵,۲۰۰ تومان%۱۰
۱۳,۶۸۰ تومان
مربا انجیر اصالت ۸۲۰ گرمی
۱۹,۰۰۰ تومان%۱۰
۱۷,۱۰۰ تومان
عسل سیاه جنگلی اسپانیا وزن ۱ کیلویی
۶۵۰,۰۰۰ تومان
۶۱۷,۵۰۰ تومان
عسل موشکی امریکن تیست ۴۰۰ گرمی
۸۰,۰۰۰ تومان%۱۰
۷۲,۰۰۰ تومان