صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   تنقلات   پاستیل، اسمارتیز و آدامس   دراژه (اسمارتیز) بادام زمینی m&m
دراژه (اسمارتیز) بادام زمینی m&m

دراژه (اسمارتیز) بادام زمینی m&m

دسته بندی: پاستیل، اسمارتیز و آدامس

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۵,۰۰۰ تومان
دراژه های شکلاتی یا اسمارتیز M&M دانه های رنگی هستند که بر روی هر کدام از آنها حرف "m" در یک طرف با رنگ سفید چاپ شده و حاوی پوسته آب نبات در اطراف خود هستند که بسته به نوع M&M رنگ آن متفاوت است.
آب نبات اصلی دارای یک پرکننده شکلات نیمه شیرین است که پس از تغییرات به انواع ساده و معمولی معروف شدند. اسمارتیز بادام زمینی M&M یک کره بادام زمینی به شکل شکلات شیر می باشد که در آخر با یک پوسته آب نبات پوشانده است و به عنوان اولین طعم از این نوع معرفی شدند و هنوز هم انواع متفاوتی دارند. انواع دیگر از این برند با طعم بادام ، پرتقال ، کرانچی ، شکلات تیره و کارامل تولید شدند، در حالی که برخی دیگر محدودیت زمانی یا جغرافیایی دارند. M&M محصول پرچم دار شیرینی سازی مریخ Wrigley Mars ، Incorporated است.
Plain / Milk Chocolate M&M در سال 1941 توسط فارست مریخ ، پسر ، بنیانگذار شرکت مریخ ، فرانک سی مریخ که ایده آب نبات را در دهه 1930 در طول جنگ داخلی اسپانیا، هنگامی که سربازان را در حال خوردن Smarties های انگلیسی، که گلوله های شکلاتی با پوسته رنگی سخت (اساساً شربت قند سخت شده) اطراف آن می نامند و از ذوب شیرینی جلوگیری می کنند، کپی کرد. مریخ در 3 مارس 1941 حق ثبت اختراع را برای این محصول دریافت کرد. تولید این محصول در سال 1941 در کارخانه ای واقع در نیوجرسی آغاز شد. هنگامی که این شرکت تاسیس شد ، M&M محدود بود. این دو "M" نماینده اسامی Forrest E. Mars Sr ، بنیانگذار شرکت Newark ، و Bruce Murrie پسر رئیس جمهور شکلات هرشی ویلیام اف. موری ، که سهم 20 درصدی در محصول را داشتند. این ترتیب باعث شد تا شیرینی ها با شکلات هرشی ساخته شوند ، زیرا هرشی در آن زمان کنترل شکلات جیره بندی شده را داشت.
استمارتیز از ایالات متحده در سال 1941 و M&M از سال 2003 در بیش از 100 کشور جهان به فروش رسیده است. آنها در رنگ های مختلف تولید می شوند که برخی از آنها طی سال ها تغییر کرده است. مفهوم شکلات پوشیده از آب نبات به شکلی مورد استفاده قرار گرفته است که به سربازان جنگ داخلی اسپانیا (1936-1939) اجازه می داد که شکلات را در هوای گرم و بدون ذوب آن حمل کنند. ماندگارترین شعار این شرکت این است: "این شکلات در دهان شما ذوب می شود ، نه در دست شما." M&M Chocolate شیرین سنتی حدود 0.91 گرم وزن دارد و حدود 4.7 کیلو کالری انرژی غذایی و 1.7 کیلو کالری چرب دارد.
شما می توانید دراژه (اسمارتیز) بادام زمینی m&m را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط