موکاپات اسپرسوساز و قهوه جوش بیالتی
موکاپات اسپرسوساز و قهوه جوش بیالتی
موکاپات اسپرسوساز و قهوه جوش بیالتی
موکاپات اسپرسوساز و قهوه جوش بیالتی

موکاپات اسپرسوساز و قهوه جوش بیالتی

دسته بندی: قهوه جوش

 تعداد
۱
 قیمت
۲۲۰,۰۰۰ تومان
موکا اکسپرس بیالتی یکی از بهترین قهوه جوش های اسپرسو ساز رو گازی می باشد که مناسب برای تهیه قهوه در حجم زیاد می باشد. این محصول ساخت کشور ایتالیا و کمپانی معروف و محبوب بیالتی است. جنس این محصول از آلومینیوم مورد تایید صنایع غذایی اروپا می باشد.
شرکت بیالتی ایتالیا با قدمت بیش از 80 سال را داراست .و از سال 1950 تا به امروز توانسته بیش از 200 میلیون قهوه ساز را تولید و عرضه کند . مدل بیالتی موکا اکسپرس امروز تبدیل به یک نماد برای قهوه دوستان شده .با این قهوه ساز روگازی شما می تواند تنها در عرض چند دقیقه یک قهوه اسپرسو غنی و عالی را تهیه و نوش جان کنید.مدل هشت ظلعی و همچنین جنس آلومینیومی قهوه ساز های موکا اکسپرس بیالتی اجازه می دهد که حرارت برای نفوذ قهوه به مخزن بالا افزایش یابد.

نحوه استفاده:
روش کار با قهوه ساز های موکا اکسپرس بیالتی:
در ابتدا باید قهوه را به قیف قهوه اضافه کنید. دقت کنید که قهوه شما دارای آسیاب مناسب برای موکاپات باشد. همچنین سعی کنید قیف تماما با قهوه پر شود و فضای خالی نداشته باشد .همچنین از فشرده کردن و یا تمپ کردن قهوه اجتناب کنید .بعد از پر کردن قهوه سطع قیف را با دست و یا قاشق صاف کنید و سپس مخزن بالا را به قسمت پایینی پیچ کنید.توجه داشته باشید که برای بستن مخزن بالایی به قسمت مخزن آب از دسته استفاده نکنید چرا که احتمال شکستن دسته وجود دارد.
قهوه ساز را بروی شعله اجاق گاز قرار دهید توجه داشته باشید که شعله نباید بزرگتر از سطح زیرین قهوه ساز باشد و کاملا باید در مرکز موکاپات قرار گیرد . در زمان جوشیدن قهوه سعی کنید بالای سر موکاپات باشید تا قهوه شما سر نرود.معمولا بین 3 الی 5 دقیقه قهوه به مخزن بالایی می رسد.
بعد از اینکه قهوه تماما به مخزن بالایی انتقال پیدا کرد شعله را خاموش کرده و با یک قاشق محتویات مخزن بالایی را هم بزنید تا عطر و طعم قهوه به تمامی پخش شود و قهوه خود را سرو نمایید.
جنس بدنهآلومینیوم
ظرفیت قهوه۳ فنجان
وزن۱۰۰۰ گرم
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو، قهوه
قابلیت هاتولید لایه‌ کرم روی قهوه
ساختایتالیا
  محصولات مرتبط