صفحه نخست    جستجو   پزشکی و سلامت   تجهیزات پزشکی   اکسیمتر   دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون
دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون
دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون
دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون
دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون

دستگاه پالس اکسیمتر تست اکسیژن خون

دسته بندی: اکسیمتر

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۰۰,۰۰۰ تومان%۱۵
۱۷۰,۰۰۰ تومان
پالس اکستیمر دستگاهی کاربردی جهت تخمین میزان اکسیژن خون از طریق نبض در تست های کرونا می باشد.
اساس کار پالس اکسیمتر در واقع فناوری بازرسی هموگلوبین فوتوالکتریک مطابق با فناوری اسکن و ضبط ظرفیت پالس در خون می باشد. از این دستگاه می توان در اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن و نبض از طریق انگشت استفاده کرد.
برای استفاده کافی است به راحتی انگشت خود را درون محفظه دستگاه قرار دهید و دکمه کار را فشار دهید ، سپس منتظر بمانید. در عرض چند ثانیه ، میزان دقیق SpO2 و ضربان نبض شما را نشان می دهد.
پالس اکسی متر با یک خواندن ثابت در چند ثانیه (24 ثانیه برای بیشترین دقت)، قادر به ارائه اطلاعات سریع در مورد سطح اکسیژن خون است.
در واقع می توان گفت پالس اکسیمتر نبض انگشت روشی اقتصادی و دقیق برای تشخیص ضربان نبض و اشباع اکسیژن خون توسط انگشت است. طراحی گیره انگشتی خود برای کارکرد آسان مناسب است. 
اندازه کوچک و قابل حمل آسان برای استفاده روزانه و اندازه گیری سلامت شما در هر زمان می باشد.
ویژگی ها: اکسی متر پالس نوک انگشت می تواند با دقت SpO2 (اشباع اکسیژن خون) و روابط عمومی (میزان نبض) ، SpO2 و اندازه گیری نبض را تعیین کند. با این دستگاه می توانید سلامتی اعضای خانواده را در هر زمان کنترل کنید. 
با توجه به فناوری اسکن و ضبط نبض، فناوری تشخیص اشباع اکسیژن فوتوالکتریک به کار گرفته شده است. پالس اکسیمتر می تواند میزان اشباع اکسیژن و نبض را از طریق انگشتان اندازه گیری کند. کار با دستگاه ساده و با یک دکمه شروع می شود. 
پالس اکسیمتر کوچک قابل حمل ، که به طور گسترده در مراقبت های بهداشتی منزل ، دفاتر ، مراکز اجتماعی ، مراکز درمانی، ورزشی و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
: 0 ~ 100٪ دامنه اندازه گیری PR: 30-250 BPMS با وضوح صفحه نمایش: 128 * 64 مصرف ABS: کمتر از 30 میلی آمپر ولتاژ: 3.0 ولت
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط