صفحه نخست    جستجو   زیبایی و سلامت   پزشکی و سلامت   گوارش   شربت مسکن سریع سوزش معده Advance گاویسکون Gaviscon مقدار ۳۰۰ میلی لیتر
شربت مسکن سریع سوزش معده Advance گاویسکون Gaviscon مقدار ۳۰۰ میلی لیتر

شربت مسکن سریع سوزش معده Advance گاویسکون Gaviscon مقدار ۳۰۰ میلی لیتر

دسته بندی: گوارش

 تعداد
۱
 قیمت
۰ تومان
شربت Gaviscon Advance متعلق به گروهی از داروها به نام "سرکوب کننده های ریفلاکس" است که درد و ناراحتی مربوط به ریفلاکس اسید / سوزش معده را تسکین می دهد. همچنین می تواند برای تسکین علائم بیماری هایی مانند ورم معده، التهاب مجاری گوارشی و علائم گرفتگی صدا و سایر اختلالات صوتی ، گلو درد و سرفه همراه با ریفلاکس استفاده شود.
همچنین می توان برای کنترل علائم سوزش سر دل که ممکن است هنگام مصرف دارو یا به دنبال ترک دارو برای کاهش اسیدهای معده مانند مهارکننده های پمپ پروتون یا آنتاگونیست های H2 استفاده می شود.

مکانیسم و عملکرد Gaviscon Advance
این دارو یک لایه محافظتی در بالای محتوای معده تشکیل می دهد که شناور است. این لایه از ریفلاکس جلوگیری می کند و محتویات معده را از پوشش لوله غذا دور می کند تا علائم سوزش معده و سوء هاضمه را برطرف کند. در واقع Gaviscon Advance یک مانع محافظتی ایجاد می کند که باعث می شود اسید معده از مری (لوله غذا) بالا نرود.

فواید مصرف
با Gaviscon Advance از ریفلاکس اسید ، سوزش معده و سوء هاضمه با تسکین طولانی مدت (تا 4 ساعت) بهره مند شوید. فرمول این شربت به گونه ای است تا اطمینان حاصل کنید که وارد جریان خون نمی شود. این ماده برای زنان باردار مناسب است زیرا کمترین میزان سدیم را در محدوده Gaviscon دارد.

فرمولاسیون Gaviscon Advance
فرمولاسیون استحکام اضافی Gaviscon Advance دو برابر غلظت سدیم آلژینات دارد - در این فرآیند یک عایق قوی و انعطاف پذیر ایجاد می کند. این فرمولاسیون مایع حاوی قند یا گلوتن نیست و می تواند در دوران بارداری یا شیردهی مصرف شود. علاوه بر این ، Advance کمترین میزان سدیم را در بین محصولات موجود در محدوده Gaviscon دارد.

موارد مصرف
درمان علائم ناشی از ریفلاکس اسید ، صفرا مانند برگشت اسید به مری
درمان های دل درد به طور کلی به سه دسته خفیف (1 روز در هفته) ، متوسط (2-3 روز در هفته) ، شدید (بیشتر روزهای هفته) تقسیم می شوند. هر یک از آنها به سطوح مختلفی از درمان نیاز دارند. برای مشاوره پزشکی در مورد درجه ریفلاکس که تجربه می کنید و کدام روش درمانی برای شما مناسب است باید با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط