صفحه نخست    جستجو   مواد غذایی   صبحانه   غلات صبحانه و کورن فلکس   جو سفید پوست کنده کواکر ۵۰۰ گرمی
جو سفید پوست کنده کواکر ۵۰۰ گرمی

جو سفید پوست کنده کواکر ۵۰۰ گرمی

دسته بندی: غلات صبحانه و کورن فلکس

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۹۰,۰۰۰ تومان
جو سفید پوست کنده 500 گرمی کواکر محصول مالزی در مقایسه با دیگر غلات، از ارزش غذایی بالایی برای انسان برخوردار است و از نظر چربی و پروتئین، بسیار غنی می باشد. قسمت اعظم جو ذخیره شده، به مصرف خوراک دام می رسد؛ ولی توجهات اخیر به فیبر موجود در جو دو سر، کاربرد انسانی آن را نیز افزایش داده است. عصاره ی جو دو سر برای بیش از یک قرن، به عنوان تسکین دهنده جلدی به کار می رود. از یک صد سال قبل از میلاد جو دو سر بیش تر در نواحی شمالی کشت می شده است.
جو دو سر طبعی سرد و طبیعت خشکی دارد. سرشار از مواد قندی و ازوته همچنین پروتئین ، چربی ، فسفر ، آهن ، کلسیم ، ویتامین A , و گروه ویتامین های B است. کسانی که از بیماری های پوستی رنج می برند هیچگاه خوردن جو دو سر را فراموش نکنند.
از خواص این جو می توان درمان یبوست و جلوگیری از هموروئید به دلیل وجود فیبر، کاهش کلسترول خون، کاهش فشار خون، تنظیم قند خون،کاهش وزن، مبارزه با سرطان، تقویت سیستم دفاعی بدن و رفع مشکلات پوستی اشاره کرد.
این جو در تهیه انواع سوپ، آش، انواع بیسکوییت، کوکی، اوت میل و گرانولا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل عدم وجود گلوتن برای افراد مبتلا به بیماری سلیاک مناسب است.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط