صفحه نخست    جستجو   زیبایی و سلامت   پزشکی و سلامت   ویتامین ها و مکمل های غذایی   قرص جوشان مولتی ویتامین جرمن German Multivitamin اصل آلمان با طعم انار ۲۰ عددی
قرص جوشان مولتی ویتامین جرمن German Multivitamin اصل آلمان با طعم انار ۲۰ عددی

قرص جوشان مولتی ویتامین جرمن German Multivitamin اصل آلمان با طعم انار ۲۰ عددی

دسته بندی: ویتامین ها و مکمل های غذایی

 تعداد
۱
 قیمت
۷۰,۰۰۰ تومان
قرص مولتی ویتامین جز شایع‌ترین مکمل‌هایی است که افراد برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن استفاده می‌کنند. این ویتامین‌ها مکمل‌هایی هستند که شامل ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌شوند و گاهی علاوه بر این‌ها برخی مواد مورد نیاز بدن نیز به ترکیب آن‌ها اضافه می‌شود. در مورد اینکه مولتی ویتامین باید شامل چه موادی باشد، استانداردی وجود ندارد و ترکیب مواد مغذی آن، در هر برند و محصولی متفاوت است.
قرص‌های جوشان برای تقویت سیستم ایمنی بدن افراد مفید است و جذب ماده دارویی موجود در قرص‌های جوشان سریع‌تر از قرص‌های معمولی بوده و افزایش سرعت جذب دارو به معنای تاثیرگذاری سریع‌تر آن است. از طرف دیگر Ph محلول حاصل از حل شدن قرص جوشان در آب، باعث تخلیه سریع‌تر دارو از معده به روده کوچک می‌شود. 
قرص جوشان مولتی ویتامین جرمن با طعم انار، بدون لاکتوز و گلوتن، مناسب وگان ها و ساخت کشور آلمان می باشد که با طعم جدید و دلچسب خود به شما در تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند. 
برای استفاده کافی است 1 قرص را به صورت روزانه در یک لیوان آب (200 میلی لیتر) حل کنید و سپس از طعم تازه و خوب آن لذت ببرید. 
برای استفاده طولانی باید قرص را در جای خشک و در دمای اتاق نگهداری کنید. 
 
هشدار و نکات مهم
لطفاً از دسترس کودکان خردسال دور نگه دارید.
نباید از مقدار توصیه شده بیشتر مصرف شود.
مکمل های غذایی جایگزین رژیم متعادل و متنوع و سبک زندگی سالم نیستند
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط