صفحه نخست    جستجو   زیبایی و سلامت   پزشکی و سلامت   سرماخوردگی و آنفولانزا   قرص سرماخوردگی و آنفولانزا Panadol Cold+Flu بسته ۲۴ عددی
قرص سرماخوردگی و آنفولانزا Panadol Cold+Flu بسته ۲۴ عددی

قرص سرماخوردگی و آنفولانزا Panadol Cold+Flu بسته ۲۴ عددی

دسته بندی: سرماخوردگی و آنفولانزا

 تعداد
۱
 قیمت
۲۰۰,۰۰۰ تومان
قرص سرماخوردگی و آنفولانزا Panadol برای تسکین موثر در انسداد و آبریزش بینی ، سردرد ، بدن درد و تب هستند. هر قرص حاوی سودو افدرین هیدروکلراید 30 میلی گرم ، پاراستامول 500 میلی گرم و کلره فنیرامین مالات 2 میلی گرم است.
سودوفرین فعالیت سمپاتومیمتیک مستقیم و غیرمستقیم دارد و در تسکین دستگاه تنفسی فوقانی موثر است. این ماده بر روی گیرنده های آلفا آدرنرژیک در مخاط دستگاه تنفسی عمل کرده و باعث انقباض عروقی می شود. این دارو غشای مخاطی متورم را کاهش می دهد و باعث کاهش فشار خون شده و احتقان بینی و باز بودن راه هوایی را افزایش می دهد.
 
پاراستامول (استامینوفن) یک ماده ضد درد و تب بر با خاصیت ضد التهابی ناچیز است و ثابت شده است که برای تسکین موقتی دردهای جزئی همراه با سرماخوردگی ، سردرد و کاهش تب موثر است. کلره فنیرامین مالات آنتی هیستامین برای تسکین سرماخوردگی ، سرفه ، خارش گلو / پوست ، آلرژی ، سنگ کلیه ، اسیدیته ، تب یونجه ، رینیت ، آلرژی ناشی از غذا و دویدن بینی است.
 
مقدار مصرف
بزرگسالان و کودکان 12 ساله و بالاتر 1-2 عدد هر 4-6 ساعت اما دقت کنید در 24 ساعت از 8 عدد بیشتر نشود.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط