صفحه نخست    جستجو   زیبایی و سلامت   پزشکی و سلامت   مسکن و تب بر   مسکن فوری و قوی ریلایف مخصوص میگرن و سردرد Labdic REILIEF
مسکن فوری و قوی ریلایف مخصوص میگرن و سردرد Labdic REILIEF

مسکن فوری و قوی ریلایف مخصوص میگرن و سردرد Labdic REILIEF

دسته بندی: مسکن و تب بر

 تعداد
۱
 قیمت
۳۰,۰۰۰ تومان
قرص Labdic REILIEF یک داروی مورد استفاده در درمان علائم سرماخوردگی و تب است. این دارو علائمی مانند آبریزش بینی و انسداد ، آبریزش چشم ، عطسه و تب را تسکین می دهد.
ایم قرص حاوی دیکلوفناک (50 میلی گرم) + پاراستامول (500 میلی گرم) + کلره فنیرامین مالات (4 میلی گرم) می باشد. 
این قرص تسکین دهنده باید همراه غذا مصرف شود تا باعث بروز ناراحتی معده نشود. آن را در دوز و مدت زمان تجویز شده توسط پزشک مصرف کنید. شما باید دارو را مصرف کنید حتی اگر احساس بهبودی می کنید تا زمانی که دکتر بگوید ترک استفاده از آن اشکالی ندارد.
استفاده از این دارو ممکن است عوارض جانبی شایع مانند از دست دادن اشتها ، اسهال ، سوi هاضمه ، واکنش آلرژیک ، خواب آلودگی و سرگیجه ایجاد کند. اگر چنین عوارضی را تجربه کردید که از بین نمی رود یا بدتر نمی شود ، باید پزشک را در جریان بگذارید. پزشک شما ممکن است بتواند راه هایی را برای پیشگیری یا کاهش آنها پیشنهاد کند.
 
قبل از استفاده از دارو ، اگر بیماری یا اختلالات پزشکی دیگری دارید باید به پزشک خود بگویید. برای اطمینان از بی خطر بودن آن ، باید سایر داروهای مصرفی را نیز به پزشک خود اطلاع دهید. در بیماران الکلی یا مبتلا به بیماری های کبدی یا کلیوی باید با احتیاط مصرف شود. زنان باردار و شیرده قبل از استفاده از دارو ابتدا باید با پزشکان خود مشورت کنند.
 
در دمای اتاق (10-30 درجه سانتیگراد) نگهداری شود. 
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط