صفحه نخست    جستجو   خانه و آشپزخانه   لوازم برقی آشپزخانه   قهوه جوش، چای ساز و آبمیوه گیری   قهوه جوش   اسپرسوساز و کاپوچینو ساز مباشی مدل ECM۲۰۱۸
اسپرسوساز و کاپوچینو ساز مباشی مدل ECM۲۰۱۸

اسپرسوساز و کاپوچینو ساز مباشی مدل ECM۲۰۱۸

دسته بندی: قهوه جوش

 تعداد
۱
 قیمت
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مدل ME-ECM2018 با گرمای عالی نشان دهنده ی قدرت بسیار خوب است. اسپرسوساز و کاپوچینوساز مباشی مدل 2018 با فشار بخار 19 بار و با ظرفیت توان 1050 وات مجهز به نشانگر درجه حرارت، سیستم قطع خودکار و نازل تولید بخار است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم استفاده می شود
دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مدل ME-ECM2018 با گرمای عالی نشان دهنده ی قدرت بسیار خوب است. اسپرسوساز و کاپوچینوساز مباشی مدل 2018 با فشار بخار 19 بار و با ظرفیت توان 1050 وات مجهز به نشانگر درجه حرارت، سیستم قطع خودکار و نازل تولید بخار است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم استفاده می شود.

این دستگاه مجهز به نازل تولید بخار است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و سایر نوشیدنی های گرم استفاده می شود.در مدل مباشی نازل بخار قابل چرخش طراحی شده است. همچنین آبِ جوش را با فشار خیلی زیاد از بین دانه‌های قهوهٔ آسیاب شده ریز می‌گذراند. قهوه اسپرسو غلیظ‌تر از قهوه‌های دیگر بوده را خارج می کند و نوش جان کنید. علاوه بر این این دستگاه مجهز به صفحه گرم نگهداره ی فنجان است که به شما کمک می‌کند تعداد بیشتری فنجان قهوه را پیش گرم کنید و از نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوب لذت ببرید.
در این دستگاه از بویلر و پمپ آب قویتری استفاده شده است که بر روی درجه حرارت قهوه خروجی و همچنین بخار آب تاثیر گذار است. اسپرسوساز مباشی مناسب مصارف خانگی و یا کافه های کوچک است.
اسپرسو مباشی در بازار ایران یکی از قوی ترین و پرطرفدارترین اسپرسوسازهای مصارف خانگی است و حتی در کافه های کوچک سوپرمارکتها نیز مورد می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

وقتی زمان تهیه ی اسپرسو فرا می رسد، گروپ آب داغ را با فشار از طریق صفحه ای مشبک و روزنه دار به سبد قهوه ارسال می کند. فشار باعث می شود که آب از میان قهوه ها عبور کند و از زیر پرتافیلتر خارج شود و به درون شات یا فتجان بریزد. نتیجه این امر نوشیدنی به نام اسپرسو است .
سینی چکه گیر : 
خروجی اضافی بخار و آبجوش در قسمت سینی ریخته می شود که بعد از هر بار مصرف تخلیه و شستشو شود 
مخزن آب : 
دارای مخزنی با گنجایش 1.5 لیتر قسمتی که آب معدنی یا تصفیه آب خنک پر می کنند و دارای نشانگر می باشد. قسمت سقف دستگاه قسمتی که سطح گرمی دارد و می توان فنجان خالی را بصورت وارونه روی سطح دستگاه قرار داد جهت گرم شدن سطح داخلی فنجان. مجهز به نشانگر دما درجه حرارت اسپرسو و بخار می باشد
توان۱۰۵۰ وات
فشار بخار۱۹ بار
قابلیت استفاده برایپودر قهوه
جنس بدنهپلاستیک مرغوب و مقاوم
نوشیدنی قابل تهیهاسپرسو، کاپوچینو و لاته
گنجایش مخزن۱.۵ لیتر
صفحه نمایشعقربه ای درجه دما
پمپایتالیایی
قابلیت هاتنظیم بخار، سینی چکه گیر، سیستم گرم کن فنجان، نشانگر سطح آب، سیستم کاپوچینوساز
لوازم جانبیتمپر-پرتافیلتر-سبد-پرتافیلتر
ساختژاپن
  محصولات مرتبط