صفحه نخست    مجله مد و لباس    ۱۳۹۸/۱۲/۲۰

آیتم های نامناسب با کفش پاشنه بلند

 مجله مد و لباس    ۱۳۹۸/۱۲/۲۰  چاپ
آیتم های نامناسب با کفش پاشنه بلند
زیبایی کفش های پاشنه بلند بر هیچکس پوشیده نیست اما این کفش ها زمانی جذاب تر و زیباتر دیده می شوند که با یک استایل مناسب ست شوند. اگر جز افرادی هستید که به صورت مداوم تا از این مدل کفش ها استفاده می کنید بهتر است آیتم های نامناسب با کفش پاشنه بلند را بشناسید تا همیشه خوش استایل و جذاب باقی بمانید.

1. دامن کوتاه
به یاد داشته باشید بین قد دامن و پاشنه کفش رابطه مستقیمی برقرار است یعنی به همان اندازه که قد دامن کوتاه می شود باید از ارتفاع پاشنه کفش نیز کم شود. به همین دلیل دامن کوتاه در کنار کفش یا صندل تخت برخلاف کفش پاشنه بلند ظاهری جذاب و زیبا را ایجاد می کند.

2. شلوارک جین
بهترین و ترندترین گزینه برای شلوارک های جین و کوتاه کفش های اسپرت و تخت می باشد. ترکیب این آیتم با کفش پاشنه بلند استایل شما را برهم ریخته و باعث می شود بد تیپ و بد سلیقه دیده شوید اما اگر با همه این احوال بازهم اصرار به پوشیدن کفش پاشنه بلند دارید بهتر است از صندل هایی با پاشنه یکسره استفاده کنید.

3. لگ
یکی دیگر از آیتم های نامناسب با کفش پاشنه بلند لگ می باشد. لگ ها در ترکیب با کفش های ورزشی بسیار زیباتر بوده و پاهای شما را خوش فرم تر نشان می دهند مگر آنکه لگ شما مجلسی باشد. در این شرایط هم توصیه می شود از کفشی با پاشنه کم یا یکسره استفاده نمایید.

4. شلوار گشاد
اگرچه ترکیب شلوار گشاد و کفش پاشنه بلند پاهای شما را کشیده و بلند نشان می دهد اما اشتباه در انتخاب کفش این زیبایی را بر هم خواهد ریخت. برای این استایل بهتر است از کفش جلو بسته به جای جلو باز استفاده نمایید.

5. دامن میدی
از دیگر آیتم های نامناسب با کفش پاشنه بلند دامن های میدی می باشد. این دامن ها قدی بین زانو و مچ داشته و استایل مناسب خود را دارند. اگر می خواهید با این مدل دامن کفش پاشنه بلند بپوشید از کفش پاشنه بلند نوک تیز استفاده نمایید زیرا یک صندل با این استایل تمام تیپ شما را بر هم خواهد ریخت.