صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   پسته فندقی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء
پسته فندقی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء

پسته فندقی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۰۳,۰۰۰ تومان
پسته فندقی یک پسته محبوب در استان کرمان است به صورتی که 55 تا 60 درصد باغات پسته این استان را تشکیل می دهد. پسته فندقی نسبت به سایر ارقام پسته دارای اندازه کوچکتر و ریزتری می باشد. این محصول به خاطر ظاهر ریزی که دارد و شبیه به فندق است به پسته فندقی شهرت یافته است. پسته فندقی بیشتر در استان کرمان و در شهرستان های سیرجان و رفسنجان یافت می شود و البته که در مناطق مختلفی از کشور ما نیز این نوع پسته یافت می شود ولی پسته فندقی کرمان از لحاظ کیفیت در ایران و جهان حرف اول را می زند و این ویژگی بارز پسته کرمان بیشتر مربوط به موقعیت جغرافیایی این استان و میزان فاصله و ارتفاع از سطح دریا است که موجب شده پسته کرمان دارای طعمی متفاوت از سایر پسته ها باشد و دارای شهرتی جهانی باشد.
پسته فندقی مغزی بسیار خوشمزه دارد اما کمتر آن را برای آجیل استفاده می کنند و معمولا ترجیح داده می شود از پسته های اکبری و احمد آقایی بدین منظور استفاده شود.مغز خوشمزه، شکل کروی و گرد نوع دهان بسته؛ فندقی را برای تزیین انواع شیرینی پسته ای مناسب کرده است. همچنین به علت مقرون به صرفه تر بودن نسبت به بقیه انواع پسته برای استفاده در شیرینی هایی مانند مسقطی، گز و در صنعت بستنی سازی نیز از پسته فندقی استفاده می شود. پسته دونا مارکت محصولی اعلاء و درجه از بهترین باغات استان کرمان بوده و ویژگی منحصر به فرد پسته فندوقی شرکت ما ارائه محصولیست اعلا فاقد دانه های دهان بسته، ریز،خراب یا کرم خورده می باشد، همچنین همه ی دانه ها یک اندازه و مخصوص آجیل و مجالس می باشد.
پسته ونیز محصولی با کیفیت و مناسب برای صادرات و استفاده در مجالس و مهمانی ها می باشد. لازم به ذکر است پسته عرضه شده یکی از پرخاصیت ترین خشکبار ها است که علاوه بر طعم دلنشین دارای میکروارگانیسم هایی است که به سلامت شما و شادابی و طراوت پوستتان نیز کمک می کند. این محصول به دو صورت شور و خام به مشتریان عرضه می گردد و شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
مشخصات ظاهری محصولپسته گرد و مغز به رنگ ارغوانی و رنگ پوست استخوانی کرم
میزان خندانی محصول۱۰۰%
میزان شوری محصولمتوسط
توچین۹۰% به بالا
تعداد در هر کیلوگرم۱۰۰۰-۱۱۰۰
موارد اصلی کاربردشیرینی پزی؛ تولید بستنی
کیفیتعالی و دستچین شده
  Ù…حصولات مرتبط