صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   پسته کله قوچی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء
پسته کله قوچی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء

پسته کله قوچی شور ۵۰۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۶۰,۰۰۰ تومان
پسته کله قوچی در واقع دارای ظاهری گرد مانند است و بزرگترین مغز را در بین ارقام مختلف پسته دارا است، می توان گفت بزرگترین و سنگین ترین پسته جهان کله قوچی است. پسته کله قوچی دارای مغزی بسیار خوشمزه و لذیذ است که هنگام خوردن مغز آن خاطرات زیبایی را در ذهن خود ثبت می کنید. و به دلیل اندازه بزرگ پسته، در هرکیلوگرم پسته کله قوچی تعداد کمتری پسته وجود دارد.باید گفت شکل و شمایل پسته کله قوچی شبیه به پسته فندقی است و بسیار شبیه هستند ولی پسته کله قوچی دارای اندازه ای بزرگتر و وزنی بیشتر است. در واقع میتوان گفت پسته کله قوچی جزو خانواده پسته فندقی است. شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت و خرید و فروش پسته کله قوچی در بازار، اندازه بزرگ و شکل فندقی مانند آن است.
مهم‌ترین عامل اصلی برای توسعه فروش این رقم پسته شکل گرد و اندازه درشتی (انس پایین) آن است. از آنجایی که برای اولین بار توسط فردی به نام حاج علی شریفی در روستای دهنو رفسنجان شناسایی و انتخاب گردیده به همین دلیل به نام حاج شریفی نیز معروف است. نام گذاری این رقم به دلیل درشتی و شباهت به سر حیوان قوچ می باشد.
رنگ پوسته استخوانی سفید کدر و رنگ مغز آن سرخ تیره و میزان خندانی این نوع پسته تقریبا متوسط است.لازم به ذکر است که میزان خندانی این نوع پسته نسبت به پسته فندقی بیشتر است.مهمترین ویژگی ظاهری برای تشخیص این نوع پسته علاوه بر درشت بودن، فرورفتگی یا چین خوردگی خاص در سر پوسته استخوانی است. همین چین خوردگی باعث زیباتر شدنش شده است.
پسته کله قوچی اعلاء ونیز از بهترین و با کیفیت ترین باغات استان کرمان دستچین و فاقد دانه های دهان بسته، ریز، خراب یا کرم خورده می باشد، همچنین همه ی دانه ها یک اندازه و مخصوص آجیل و مجالس می باشد. لازم به دکر است محصول ارائه شده توسط دونا مارکت به دلیل اندازه بزرگ و وزن زیاد دارای انس پایینی است.(انس: معیاری برای سنجش اندازه و وزن پسته)

پسته کله قوچی ونیز دارای کیفیت بالا و مناسب برای صادرات می باشد. مغز و خلال پسته کله قوچی اعلاء عرضه شده مناسب برای استفاده در آشپزی، شیرینی پزی و صنایع بستنی سازی می باشد. این محصول به دو صورت شور و خام به مشتریان عرضه می گردد و شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید. کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
مشخصات ظاهری محصولدرشت و گرد
رنگ محصولمغر سرخ تیره ؛ رنگ پوسته استخوانی
توچین۷۵% به بالا
میزان خندانی محصول۱۰۰%
موارد اصلی کاربردصادراتی
شیوه نگهداریخشک و خنک
کیفیتعالی و دستچین شده
  Ù…حصولات مرتبط