صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   پسته کله قوچی خام ۱ کیلویی اعلاء
پسته کله قوچی خام ۱ کیلویی اعلاء

پسته کله قوچی خام ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۳۲۰,۰۰۰ تومان
پسته کله قوچی خام از نظر آجیلی بودن بسیار مشتری پسند می باشد و به صورت خام و فرآوری شده با بیشترین تنوع محصولی در آجیل های مختلف ارائه می گردد. در واقع پسته کله قوچی بزرگترین و سنگین ترین پسته جهان به شمار می رود که دارای مغزی بسیار خوشمزه و لذیذ است و به دلیل اندازه بزرگ آن، در هرکیلوگرم پسته کله قوچی تعداد کمتری پسته وجود دارد.

می توان گفت شکل و شمایل پسته کله قوچی شبیه به پسته فندقی است ولی پسته کله قوچی بزرگتر و سنگین تر است. در یک نگاه کلی پسته کله قوچی جزو خانواده پسته فندقی است که شاید اصلی ترین دلیل محبوبیت و خرید و فروش پسته کله قوچی در بازار، اندازه بزرگ و شکل فندقی مانند آن است. به دلیل اندازه بزرگ و وزن زیاد پسته کله قوچی این پسته دارای انس پایینی است.(انس: معیاری برای سنجش اندازه و وزن پسته)

رنگ پوسته استخوانی سفید کدر و رنگ مغز آن سرخ تیره و میزان خندانی این نوع پسته تقریبا متوسط است.لازم به ذکر است که میزان خندانی این نوع پسته نسبت به پسته فندقی بیشتر است.مهمترین ویژگی ظاهری برای تشخیص این نوع پسته علاوه بر درشت بودن، فرورفتگی یا چین خوردگی خاص در سر پوسته استخوانی است. همین چین خوردگی باعث زیباتر شدنش شده است.
پسته کله قوچی اعلاء ونیز از بهترین و با کیفیت ترین باغات استان کرمان دستچین و فاقد دانه های دهان بسته، ریز، خراب یا کرم خورده می باشد،

پسته کله قوچی خام ونیز دارای کیفیت بالا و مناسب برای صادرات می باشد. مغز و خلال پسته کله قوچی اعلاء عرضه شده مناسب برای استفاده در آشپزی، شیرینی پزی و صنایع بستنی سازی می باشد. این محصول به دو صورت شور و خام به مشتریان عرضه می گردد و شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه میشود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
مشخصات ظاهری محصولدرشت و گرد
رنگ محصولمغر سرخ تیره ؛ رنگ پوسته استخوانی
توچین۷۵% به بالا
میزان خندانی محصول۱۰۰%
موارد اصلی کاربردصادراتی
شیوه نگهداریخشک و خنک
کیفیتعالی و دستچین شده
  Ù…حصولات مرتبط