صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   مغز پسته خام ۲۵۰ گرمی اعلاء
مغز پسته خام ۲۵۰ گرمی اعلاء

مغز پسته خام ۲۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۹۶,۷۵۰ تومان
مغز پسته می تواند از پسته دهن بست تهیه شود، پسته دهن بست(مانند پسته اکبری،پسته کله قوچی،پسته احمد آقایی،پسته فندقی) را داخل دستگاه مغز کن می ریزند و مغز پسته درجه یک از آن به دست می آید.
گاهی اوقات پسته دارای نامرغوبی هایی چون پسته پوک، پسته گو، یا پسته رو آبی است که این نمونه پسته ها را به دستگاه مغز کن می ریزند تا مغزی از آن ها به دست آید اما مغزی که از این پسته ها بدست می آید، مغز درجه یک و با کیفیتی نیست اغلب مغز این نمونه پسته ها کوچک و ریز هستند و کاربرد آن ها در صنایع شیرینی پزی و تهیه غذا است.
اما مغز درجه یک کاربرد آن برای شور کردن، فرآورده هایی چون پودر و خلال،در تهیه انواع شیرینی ها مانند نقل و تهیه انواع غذا ها مصرف می شود.
از انواع مغز پسته می توان این گونه مغز ها را نام برد:
مغز کال.
مغز سبز.
مغز کوهی یا بنه.
مغز پسته دهن بست.
مغز کال و مغز سبز: مغز کال و مغز سبز زمانی که هنوز پسته ها کامل نرسیده اند برداشت می شوند مغز کال زود تر از مغز سبز برداشت می شود ولی مغز سبز زمان برداشت آن کمی بیشتر از زمان برداشت مغز کال است و مغز سبز بزرگ تر و سنگین تر از مغز کال است.
مغزکوهی یا بنه: مغز پسته کوهی یا بنه مغزی است که از یک گونه وحشی پسته بدست می آید که به نام مغز بنه یا مغز کوهی معروف است.
مغز دهن بست: مغز دهن بست از خرد کردن پسته دهن بست در دستگاه مغز کن بدست می آید.
مغز پسته درجه یک ونیز؛ این نوع مغز از پسته های صد در صد خندان طبیعی بدست می‌اید که مغز آن کامل رشد کرده و به لحاظ ظاهری بسیار زیبا می‌باشد. محصول ارائه شده مناسب برای استفاده در شله زرد،آجیل و بستنی می باشد. همچنین از پسته مزبور برای تهیه قاووت کرمانی، شیرینی و بستنی استفاده می شود.
شما می توانید بهترین نمونه مغز پسته و خلال آن را از فروشگاه اینترنتی ونیز تهیه کنید که می توانید مغز پسته و فرآورده های آن مانند خلال پسته به صورت آنلاین خریداری کنید. شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.کلیه محصولات در این فروشگاه با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
مشخصات ظاهری محصولپسته دهن دست
رنگ محصولسبز
موارد اصلی کاربردتهیه شیرینی جات
کالری۵۶۲
  Ù…حصولات مرتبط