صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   مغز پسته شور ۷۵۰ گرمی اعلاء
مغز پسته شور ۷۵۰ گرمی اعلاء

مغز پسته شور ۷۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۹۰,۲۵۰ تومان
مغز پسته شور یکی از بهترین و لوکس ترین پسته های تولیدی در ایران می باشد که با خواص بسیار زیادی همراه است که از جمله آن میتوان به خاصیت آنتی اکسیدانی آن اشاره کرد که از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می کند. علاوه بر این خون ساز بودن آن به دلیل وجود ماده معدنی آهن نیز باعث شده است تا برای افراد کم خون مناسب باشد. همچنین وجود کلسیم و فیبر نیز به بهبود عملکرد قلب و تنظیم دستگاه گوارش و بهبود یبوست کمک می کند.
از انواع مغز پسته می توان اینگونه مغز ها را نام برد:
مغز کال.
مغز سبز.
مغز کوهی یا بنه.
مغز پسته دهن بست.
مغز کال و مغز سبز: مغز کال و مغز سبز زمانی که هنوز پسته ها کامل نرسیده اند برداشت می شوند مغز کال زود تر از مغز سبز برداشت می شود ولی مغز سبز زمان برداشت آن کمی بیشتر از زمان برداشت مغز کال است و مغز سبز بزرگ تر و سنگین تر از مغز کال است.
مغزکوهی یا بنه: مغز پسته کوهی یا بنه مغزی است که از یک گونه وحشی پسته بدست می آید که به نام مغز بنه یا مغز کوهی معروف است.
مغز دهن بست: مغز دهن بست از خرد کردن پسته دهن بست در دستگاه مغز کن بدست می آید.
مغز پسته درجه یک ونیز؛ این نوع مغز از پسته های صد در صد خندان طبیعی بدست می‌اید که مغز آن کامل رشد کرده و به لحاظ ظاهری بسیار زیبا می‌باشد.

در کنار تمامی این فواید، مغز پسته شور و آجیل شور برای کسانی که دچار فشار خون بالا هستند، مناسب نبوده و در مصرف آن می بایست احتیاط کنند.

شما می توانید بهترین نمونه مغز پسته و خلال آن را از فروشگاه اینترنتی ونیز تهیه کنید که می توانید مغز پسته و فرآورده های آن مانند خلال پسته به صورت آنلاین خریداری کنید. شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.کلیه محصولات در این فروشگاه با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
مشخصات ظاهری محصولپسته دهن دست
رنگ محصولگل دار
موارد اصلی کاربردتهیه شیرینی جات و غذاها
شیوه نگهداریخشک و خنک
کیفیتعالی و دستچین شده
  Ù…حصولات مرتبط