صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   پسته خام احمد آقایی ۲۵۰ گرمی اعلاء
پسته خام احمد آقایی ۲۵۰ گرمی اعلاء

پسته خام احمد آقایی ۲۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: پسته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۷۰,۰۰۰ تومان
پسته احمد آقایی نسبت به فندقی کشیده تر و بزرگتر میباشد و دارای طعم بسیار عالی میباشد. پسته احمد آقایی از زیر مجموعه انواع پسته های بادامی می باشد. و از نظر طعم خوشمزه ترین نوع پسته میباشد و این نوع پسته فراوانترین نوع پسته به دلیل مرغوبیت پیوند آن میباشد و برای آجیل پر مصرف ترین نوع پسته میباشد و بهترین نوع پسته احمدآقایی را میتوان در منطقه نوق رفسنجان یافت.پسته احمد آقایی با درصد خندانی بالا و طعمی فوق العاده و متفاوت نسبت به سایر انواع پسته ها داشته و مناسب برای استفاده در مهمانی های اعیانی می بشد. ظاهر پسته احمد آقایی مثل پسته اکبری است ولی مقداری از آن کوچکتر است ولی از لحاظ طعم حرف اول را در میان انواع پسته ها می زند. هر کیلو پسته احمد آقایی حدود 800 تا 900 دانه پسته دارد و شما میتوانید این پسته را بصورت شور شده استفاده کنید و یا میتوانید از مغز این پسته در تهیه معجون، شیرینی و انواع معجون استفاده کنید. این نوع پسته از لحاظ کیفیت و خوشمزگی و فراوانی از بقیه پسته ها طرفدار زیادتری دارد.
پسته احمد آقایی دارای ویژگی هایی منحصر به فرد نسبت به سایر ارقام پسته است و شما به راحتی می توانید هنگام خرید رقم پسته احمد آقایی را از سایر پسته ها تشخیص دهید.
-رنگ پوست پسته هنگام رسیدن قرمز روشن
-رنگ رویی مغز پسته قرمز کم رنگ
-رنگ غالب مغز سبز یشمی
-رنگ پوست پسته سفید استخوانی
-اندازه پسته کاملا خشک ۴۸/۲۰ میلیمتر، عرض پسته خشک ۶۲/۱۲ میلیمتر

پسته احمد آقایی ارائه شده توسط فروشگاه ونیز، دست چین از نوع درجه یک و به دو صورت خام و شور می باشد. به دلیل بالا بودن میزان چربی و پروتئین در این رقم، باید آن را خوشمزه ترین پسته های ایران دانست. شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
مشخصات ظاهری محصولکشیده و بادامی شکل
رنگ محصولمغز سرخ ارغوانی، پوسته صدفی
توچین۷۵% به بالا
میزان خندانی محصول۱۰۰%
موارد اصلی کاربردصادراتی
شیوه نگهداریخشک و خنک
کیفیتعالی و دستچین شده
  Ù…حصولات مرتبط