صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   پسته   پسته شور احمد آقایی ۱ کیلویی اعلاء
پسته شور احمد آقایی ۱ کیلویی اعلاء

پسته شور احمد آقایی ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: پسته

 تعداد
۱
 قیمت
۳۲۰,۰۰۰ تومان
پسته احمد آقایی یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع پسته است که نسبت به فندقی کشیده تر و بزرگتر بوده و دارای طعم بسیار عالی می باشد. این نوع پسته فراوان ترین نوع پسته می باشد که در منطقه نوق رفسنجان یافت. به دلیل مرغوبیت، از جمله پر مصرف ترین نوع پسته برای آجیل می باشد.
پسته احمد آقایی مغزی با نوک سبز رنگ و پوسته سبز دارد که در زمان رسیدن به قرمز می گراید. بصورت متوسط هر عدد پسته احمد اقایی دارای 2 سانتی متر طول و 1.2 سانتی متر عرض است که نشان می دهد نوع این پسته بسیار درشت است. شکاف خندان پسته از هر دو سمت یکسان است. همچنین انواع پسته احمدآقایی در درجه 1، 2 و 3 تنها از لحاظ سایز تفاوت داشته و از نظر طعم هیچ تفاوتی با هم ندارند.
پسته احمد آقایی در واقع یکی از خوش طعم ترین و لذیذ ترین انواع پسته است که در ایران و جهان حرف اول را می زند. اگرچه این پسته در مناطق مختلفی یافت می شود اما در استان کرمان و بخصوص در رفسنجان که به شهر طلای سبز معروف است و از جایگاه ویژه ای در زمینه پسته برخوردار است.

پسته احمد آقایی ارائه شده توسط ونیز، دست چین از نوع درجه یک و به دو صورت خام و شور می باشد. به دلیل بالا بودن میزان چربی و پروتئین در این رقم، باید آن را خوشمزه ترین پسته های ایران دانست. شما می توانید محصول دلخواه خود را در وزن های مختلف و به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت نمایید. کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
مشخصات ظاهری محصولکشیده و بادامی شکل
رنگمغز سرخ ارغوانی، پوسته صدفی
میزان خندانی محصول۱۰۰%
توچین۷۵% به بالا
موارد اصلی کاربردصادراتی
شیوه نگهداریخشک و خنک
کیفیتعالی و دستچین شده
  محصولات مرتبط