صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   بادام درختی   بادام کاغذی ایرانی خام ۱ کیلویی اعلاء
بادام کاغذی ایرانی خام ۱ کیلویی اعلاء

بادام کاغذی ایرانی خام ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: بادام درختی

 تعداد
۱
 قیمت
۱۸۵,۰۰۰ تومان
بادام درختی در ابتدای رشد دارای پوسته سبز رنگ و بافت داخلی نرم می باشد که در این حالت به آن چغاله گفته می شود که در واقع بادام خام و نارس است و خواص خوبی دارد اما کم کم در حین رشد پوسته بیرونی سخت شده و مغز ها شکل می گیرند.
بادام به دلیل اینکه دارای سطح بالایی از مواد مغذی ، چربی های غیر اشباع، ویتامین ها، و مواد معدنی ای که می باشد یک خوراکی مغزی محسوب می شود. این دانه منبع سرشاری از ویتامین های B و E بوده و علاوه بر این دارای سطح بالایی از مواد معدنی است.

بادام پوست کاغذی یکی از آجیل ها جذاب و دوست داشتنی است که پوسته ی چوبی آن نازک است و استحکام پوسته ی اصلی اش را ندارد از این رو با فشار کمی به سادگی می شکند و دانه اش به راحتی جدا می شود. به همین دلیل خاطر این بادام به بادام پوست کاغذی معروف است. به این بادام همچنین بادام منقا هم گفته می شود. بادام پوست کاغذی یکی از جذاب ترین خشکبار ایران است و بصورت شور، بوداده و خام در آجیل استفاده شده و از یکی از پرطرفدار ترین آجیل ها می باشد.
بادام کاغذی ونیز در دو نوع خام و شور در وزن های مختلف در این فروشگاه عرضه می گردد. شما میتوانید هم اکنون بادام کاغذی اعلاء را در وزن های مختلف با بسته بندی اختصاصی به صورت آنلاین سفارش دهید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
وزن خالص۲۵۰ گرم
کیفیت مغزممتاز و اعلا
نوع بادامپوست کاغذی خام
مشخصات ظاهری محصولپوست بسیار نازک و قهوه ای روشن
شیوه نگهداریتاریک و خنک
موارد اصلی کاربردآجیل-درمان سرفه و تنگی نفس
  محصولات مرتبط