صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   آجیل   بادام زمینی   بادام زمینی پوست کنده ۷۵۰ گرمی اعلاء
بادام زمینی پوست کنده ۷۵۰ گرمی اعلاء

بادام زمینی پوست کنده ۷۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: بادام زمینی

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۵۵,۲۰۰ تومان
بادام زمینی که یکی از میوه ها و دانه روغنی بومی آمریکای جنوبی است که در خود مقادیر زیادی ویتامین و املاح معدنی داشته، وجود این خاصیت ها و فواید در بادام زمینی سبب تولید هر چه بیشتر، و تجارت روزافزون آن می شود.

بادام زمینی مانند انواع دیگر بادام ها ارزش غذایی بسیاری دارد و شامل مواد مغذی از جمله منگنز و نیاسین است و همچنین منبع بسیار خوبی برای انرژی به شمار می آید. بادام زمینی مانند لوبیا جزو حبوبات محسوب می‌شود اما با این وجود، برخی افراد آن را جزو آجیل نیز به حساب می آورند.
همچنین بادام زمینی جزو خشکبارهای بسیار مقوی و مفید بوده و فواید بسیاری دارد. بطور مثال بادام زمینی به دلیل داشتن ید و روی برای افرادی که گواتر دارند بسیار توصیه می شود. از ضعف و خستگی جلوگیری می کند. به کاهش خطر بروز بیماری های قلبی کمک می کند در تقویت استخوان ها و دندان نقش دارد.

بادام زمینی بدون پوست در فروشگاه ونیز عرضه می شود و شما می توانید در وزن های مختلف مرغوب ترین نوع بادام زمینی را با بسته بندی اختصاصی به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید .
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط