معرفی عسل Sue Bee و نحوه خرید آن

 دانستنی های خوراکی    ۱۳۹۹/۳/۶  چاپ
معرفی عسل Sue Bee و نحوه خرید آن
انجمن عسل Sioux به بزرگترین سازمان بازاریابی عسل در جهان تبدیل شده است و Sue Bee Honey شناخته شده ترین مارک عسل در ایالات متحده است و حضور جهانی آن در خاورمیانه ، خاور دور ، جنوبی و آمریکای مرکزی گسترش یافته است اما همچنان ایالات متحده رهبر این کشورها در تولید این عسل میباشد. صنعت عسل با امکانات پیشرفته ، که شامل تحقیق و توسعه می شود. انجمن عسل Sioux همچنین یک شرکت سبز است و این بدان معنی است که محصولات Sue Bee و ظروف برای محیط زیست بی خطر هستند. این انجمن در تلاش است تا از طریق بازیافت ، مهندسی نوآورانه و قطع بسته های اضافی از اکوسیستم محافظت کند.
Sue Bee Honey نام تجاری این شرکت در انجمن عسل Sioux ، دفاتر شرکت های واقع در Sioux City ، آیووا و امکانات تولیدی در Sioux City ، Elizabethtown ، NC و Anaheim در Calif است. انجمن عسل Sioux که در سال 1921 در Sioux City تاسیس شده است. تعاونی بیش از 300 زنبوردار آمریکایی که در آمریکا عسل تولید می کنند.

- عسل Sue Bee و انجمن Sioux
انجمن عسل Sioux یک تعاونی آمریکایی است که محصولات عسل Sue Bee Honey و Sue را در چندین نوع گل به بازار عرضه می کند. Sue Bee Honey یک عسل خالص و طبیعی است و توسط زنبورداران آمریکایی با استفاده از زنبورهای آمریکایی برداشت می شود. Sue Bee Honey که در سال 1921 در قلب قلب آمریکا تأسیس شده است با تولید تنها عسل با کیفیت عالی و تهیه طعم مداوم و خوشمزه ای که نسل ها آن را می شناسند و عاشق آن شده اند ، تبدیل به عسل شماره 1 آمریکا شده است. این عسل افتخار این را دارد که به شما این اطمینان را بدهد که هر عسل تولید شده با دقت و صحت ، نوع ، عطر و طعم ، رطوبت و رنگ مورد آزمایش و ارزیابی قرار می گیرد و مشتریان می توانند عسلی 100% خالص، طبیعی و آمریکایی را دریافت کنند. این عسل به حدود 40 کشور جهان نیز صادر می شود و برای تجارت صنعتی بیشتر نیز عسل گل آفتابگردان را از کشورهای مختلف نیز وارد می کند اما هیچ یک از عسل های وارداتی از چین تهیه نشده است.

- خرید آنلاین
فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت و اورجینال بودن کالا آماده ارائه این محصول به شما مشتریان عزیز می باشد. به همین منظور شما می توانید عسل وارداتی آمریکایی Sue Bee را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. براي خريد اين محصول به لينك زير مراجعه كنيد و سفارش خود را به صورت آنلاين انجام دهيد :
https://www.veniz.com/1050-product-%D8%B9%D8%B3%D9%84_%D8%B4%D8%A8%D8%AF%D8%B1_%D8%B3%D9%88%D8%A8%DB%8C_sue_bee_%D9%85%D8%AF%D9%84_%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%88%D8%B2%D9%86_1_%DA%A9%DB%8C%D9%84%D9%88%DB%8C%DB%8C
برچسب ها:  عسل  عسل-طبیعی