صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   خشکبار   برگه,میوه خشک و چیپس میوه   سیب سفید خشک ۵۰۰ گرمی اعلاء
سیب سفید خشک ۵۰۰ گرمی اعلاء

سیب سفید خشک ۵۰۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: برگه,میوه خشک و چیپس میوه

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۵۰,۵۰۰ تومان
همانطور که میدانید سیب دارای خواص بسیاری است که می توان برای بهره از این خواص به صورت روزانه از این میوه استفاده کرد. در فصول مختلف که دسترسی به میوه تازه غیر ممکن می شود می توان از میوه های خشک شده بهره مند شد که سیب خشک یکی از این مواد می باشد.
خوردن تعداد 2 یا 3 عدد سیب متوسط در روز ایده آل می باشد . متخصصان بر این باورند که خوردن سیب به همراه پوست باعث جذب بیشتر خواص این میوه خواهد شد . پس به شما که قصد تهیه سیب خشک را دارید از پوست کندن این میوه صرف نظر کرده و این میوه را به همراه پوست آن خشک کرده و مورد استفاده قرار دهید.
از جمله خواص سیب خشک میتوان به از بین بردن رفع ناراحتی های پوستی مانند رفع ترک پوست ، رنگ پریدگی ، خشکی پوست و بسیاری از مورد های دیگر پوستی می توان اشاره کرد. سیب بنا به داشتن فسفر برای تقویت حافظه و مغز بسیار مقوی است . و برای افرادی که کارهای فکری در طول روز انجام می دهند نیز مفید است. همچنین سیب خشک نه تنها به وعده غذایی شما هیچ کلسترولی نمی افزاید بلکه حتی این ماده مضر را از خون شما می زداید . سیب از معدود مواد غذایی است که کاملا بدون کلسترول بوده و به کاهش میزان کلسترول خون کمک می کند.
سیب خشک در فروشگاه اینترنتی ونیز در وزن های مختلف با بسته بندی اختصاصی عرضه می شود که می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط