معرفی آدامس 5 و نحوه خرید آنلاین

 دانستنی های خوراکی    ۱۳۹۹/۳/۷  چاپ
معرفی آدامس 5 و نحوه خرید آنلاین
5 نوعی آدامس بدون قند است که توسط شرکت Wrigley تولید و در اختیار عموم قرار گرفت. نام "5" به پنج حس انسانی اشاره دارد با شعار تبلیغاتی "احساسات خود را تحریک کنید" و "همه آن را متفاوت تجربه کنید" شکل گرفته است و 5 کالری دارد. آدامس 5 در مارس 2007 به بازارهای ایالات متحده ، در ژانویه سال 2008 در کانادا ، در سال 2009 در روسیه ، اروپا و استرالیا ، در چین ، هند ، ایتالیا ، اسرائیل ، تایلند و مالزی در بازارهای ایالات متحده معرفی شد.

- محصولات
هر کدام از انواع آدامس 5 با نام Cobalt, Rain, Flare, Lush, Elixir, Solstice, Zing, React تولید شده است. این برند دارای 24 عطر و طعم آدامس است که همگی به جز Cirrus ، Zephyr و Evolution در ایالات متحده موجود هستند. سه طعم اول معرفی شده Peppermint ، Spearmint و Cinnamon بود و سپس طعم گرمسیری و بری تولید شد و در سال 2009 ، نعناع زمستانی و حباب به بازار عرضه شد. در مارس 2010 ، دو عطر و طعم جدید با نام "React" همراه با شعار: "همه آن را متفاوت تجربه می كنند" در آمریكا معرفی شدند. تولید این آدامس در مارس 2011 در استرالیا آزاد شد. همچنین طعم هندوانه ای به نام "Prism"، عطر و بوی سیب سبز به نام "Vortex" و طعم گرمسیری ترش به نام "Swerve" ارائه شد.
در استرالیا طعم های دیگر به ترتیب با نام های "پالس" و "React2" به ترتیب در سال 2009 و 2011 معرفی شدند. یک عطر و طعم با نسخه محدود به نام "جهش" در استرالیا به عنوان تبلیغی برای مردان ایکس در ماه مه 2011 منتشر شد. در سال 2014 طعمی به نام "توت فرنگی" در استرالیا منتشر شد. سپس طعمی به نام "Evolution" با طعم گلابی مرکبات ترش تا شیرین در ابتدا در آلمان و ایتالیا معرفی شد و سپس در دسترس چند کشور اروپایی دیگر مانند یونان و قبرس در قالب های میکرو بسته، بطری و مینی بطری قرار گرفت. بطری ها به جای بسته های جیبی در بسته های استاندارد حاوی آدامس به سبک قرص بوده که در کانادا نیز موجود است. از سال 2013 نیز یه شکا کیسه کوچک که شامل 15 آدامس قرصی شکل تولید شد. این سبک در هر دو طعم Focus موجود است. در سال 2015 ، عطر و طعم میوه ای جدید به نام Tempo معرفی شد که در سال 2015 به ایالات متحده و کانادا معرفی شد که با نسخه Berry در اروپا اشتباه گرفته شود.

- مواد مغذی
در یک قطعه این آدامس، 5 کالری وجود دارد. آدامس حاوی آسپارتام (با فنیل آلانین) ، استسولفام-پتاسیم ، لسیتین سویا ، سوربیتول ، مانیتول و سایر شیرین کننده ها است.

- بسته بندی
بسته آدامس 5 حاوی 15 عدد آدامس در ایالات متحده و کانادا و 12 قطعه در اروپا و استرالیا است. این بسته باریک با سه ردیف پنج تایی یا سه ردیف چهارتایی در کشورهای دیگر موجود است. توضیحات طعم در قسمت داخلی جلوی جعبه چاپ می شود. فویل که آدامس در آن پیچیده شده می شود براق بوده و با آرم 5 پوشیده شده است. بسته بندی ها همه با رنگ پوشش در داخل مطابقت دارند (به جز عطر و طعم آمریکایی منشوری ، که دارای لفاف سبز آهکی با آدامس قرمز-نارنجی است). بسته اصلی نوع آدامس 5 شامل سه بسته Rain ، کبالت ، Lush و Elixir بود. یک بسته متنوع جدید در پاییز 2009 حاوی طعم های Rain ، کبالت ، Solstice و Zing و دیگری با سه بسته کبالت ، باران ، Solstice و Elixir معرفی شد. این بسته دارای یک آرم Tidy Man است که یک شکل انسانی به شکل آرم 5 است.

- خرید آنلاین
فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت و اورجینال بودن کالا آماده ارائه این محصول به شما مشتریان عزیز می باشد. به همین منظور شما می توانید انواع آدامس 5 را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. براي خريد اين محصول به لينك زير مراجعه كنيد و سفارش خود را به صورت آنلاين انجام دهيد :
https://veniz.com/910-product-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%B3_%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%88_%D8%A7%D8%B5%D9%84_rain_%D8%A8%D8%A7_%D8%B7%D8%B9%D9%85_%D9%86%D8%B9%D9%86%D8%A7
برچسب ها:  آدامس  آدامس-5