معرفی اسمارتیز M&M و نحوه خرید آنلاین

 دانستنی های خوراکی    ۱۳۹۹/۳/۷  چاپ
معرفی اسمارتیز M&M و نحوه خرید آنلاین
شکلات های M&M دانه های رنگی هستند که بر روی هر کدام از آنها حرف "m" در یک طرف با رنگ سفید چاپ شده و حاوی پوسته آب نبات در اطراف پر هستند که بسته به نوع M&M متفاوت است. . آب نبات اصلی دارای یک پرکننده شکلات نیمه شیرین است که پس از تغییرات به انواع ساده و معمولی معروف شدند. بادام زمینی M&M که یک کره بادام زمینی به شکل شکلات های شیر می باشد که در آخر با یک پوسته آب نبات پوشانده است و به عنوان اولین طعم از این نوع معرفی شدند و هنوز هم انواع متفاوتی دارند. انواع بسیاری دیگر معرفی شده است که برخی از آنها ترکیبی از انواع مختلف کره بادام زمینی ، بادام ، پرتقال ، ترد ، شکلات تیره و کارامل هستند، در حالی که برخی دیگر محدودیت زمانی یا جغرافیایی دارند. M&M محصول پرچم دار شیرینی سازی مریخ Wrigley Mars ، Incorporated است.
استمارتیز از ایالات متحده در سال 1941 و M&M از سال 2003 در بیش از 100 کشور جهان به فروش رسیده است. آنها در رنگ های مختلف تولید می شوند که برخی از آنها طی سال ها تغییر کرده است. مفهوم شکلات پوشیده از آب نبات به شکلی مورد استفاده قرار گرفته است که به سربازان جنگ داخلی اسپانیا (1936-1939) اجازه می داد که شکلات را در هوای گرم و بدون ذوب آن حمل کنند. ماندگارترین شعار این شرکت این است: "این در دهان شما ذوب می شود ، نه در دست شما." M&M Chocolate شیرین سنتی حدود 0.91 گرم وزن دارد و حدود 4.7 کیلو کالری انرژی غذایی و 1.7 کیلو کالری چرب دارد.

- تاریخچه
Plain / Milk Chocolate M&M در سال 1941 معرفی شد. فارست مریخ ، پسر ، بنیانگذار شرکت مریخ ، فرانک سی مریخ ، ایده آب نبات را در دهه 1930 در طول جنگ داخلی اسپانیا، هنگامی که وی دید که سربازانی در حال خوردن Smarties های انگلیسی ، گلوله های شکلاتی با پوسته رنگی از آنچه هستند و شیرینی پزی را با استفاده از سخت پوستی (اساساً شربت قند سخت شده) اطراف آن می نامند و از ذوب شیرینی جلوگیری می کنند، کپی کرد. مریخ در 3 مارس 1941 حق ثبت اختراع را دریافت کرد. تولید این محصول در سال 1941 در کارخانه ای واقع در نیوجرسی آغاز شد. هنگامی که این شرکت تاسیس شد ، M&M محدود بود. این دو "M" نماینده اسامی Forrest E. Mars Sr ، بنیانگذار شرکت Newark ، و Bruce Murrie پسر رئیس جمهور شکلات هرشی ویلیام اف. موری ، که سهم 20 درصدی در محصول را داشتند. این ترتیب باعث شد تا شیرینی ها با شکلات هرشی ساخته شوند ، زیرا هرشی در آن زمان کنترل شکلات جیره بندی شده را داشت.
آب نبات شکلات M&M در سطح مقطع با خط کش میلی متر برای مقیاس. لایه هایی از پوشش سخت برنز را نشان می دهد. اولین مشتری بزرگ این شرکت ارتش آمریكا بود كه این اختراع را راهی برای اینكه سربازان بتوانند شکلات خود را در آب و هوای گرمسیری حمل كنند ، بدون آنكه ذوب شود ، دیدند. در طول جنگ جهانی دوم، آب نبات ها منحصرا به ارتش فروخته می شدند. میزان تقاضای شیرینی باعث افزایش تولید شد و این شرکت کارخانه خود را به خیابان های بزرگتر در نیوجرسی منتقل کرد. کارخانه دوم در سال 1978 در کلیولند ، تنسی افتتاح شد. امروز ، تقریبا نیمی از تولید M&M در کارخانه نیوجرسی و نیمی در کارخانه تنسی انجام می شود.
M & M بادام زمینی در سال 1954 معرفی شدند اما برای اولین بار فقط در رنگ برنز تولید شدند و سپس در سال 1960 ، M&M رنگ های زرد ، قرمز و سبز را اضافه کرد. در سال 1976 ، رنگ نارنجی به ترکیب رنگی اضافه شد تا جایگزین قرمز شود که در پاسخ به "ترس از رنگ قرمز" بیش از رنگ های دیگر از نظر طبیعت سرطان زا بودن ، قطع شد. در دهه 1980 ، M&M در سطح بین المللی به استرالیا ، کانادا ، اروپا ، هنگ کنگ ، ژاپن ، مالزی و انگلستان معرفی شد.
در سال 1995 ، تولید برنز M & M قطع شد تا جایگزین آبی شود. برای معرفی رنگ جدید ، شبکه خرید خانگی یک ویدیوی تبلیغاتی برای M&M آبی تلویزیون پخش کرد. در سال 1996 ، مریخ "مینیس M&M" را معرفی کرد، اسمارتیز های کوچکتر معمولا به جای کیسه در لوله های پلاستیکی فروخته می شوند. در سال 1999 این شرکت Crispy را منتشر شد. آنها کمی بزرگتر از انواع شکلات شیر ​​بودند و همچنین دارای یک مرکز ویفر ترد بودند.

- خرید آنلاین
فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت و اورجینال بودن کالا آماده ارائه این محصول به شما مشتریان عزیز می باشد. به همین منظور شما می توانید انواع اسمارتیز M&M را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. براي خريد اين محصول به لينك زير مراجعه كنيد و سفارش خود را به صورت آنلاين انجام دهيد :
https://veniz.com/1036-product-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DA%98%D9%87_(%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B2)_%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85_%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C_mm