موز خشک ۷۵۰ گرمی اعلاء

موز خشک ۷۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: برگه,میوه خشک و چیپس میوه

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۴۴,۰۰۰ تومان
موز یکی از اولین میوه هایی است که در جهان وجود داشته و هزاران سال است که کشت می شود. امروز ، این محصول بسیار رایج است که می توان آن را خشک و نگهداری کرد. در واقع می توان گفت موز خشک یکی دیگر از خوشمزه ترین و پرطرفدار ترین میوه های خشک می باشد.
یک موز تازه حاوی 75% آب است که در موز خشک این اندازه کاهش خواهد یافت. با حذف آب ، موز های خشک تبدیل به یک ماده غذایی غلیظ از مواد مغذی می شوند که از ویتامین C کمتری برخوردارند زیرا این ویتامین با حرارت کاهش می یابد اما از بین نمی رود. موز خشک یک عصاره واقعی از املاح معدنی است که بسیار خوشمزه و فوق العاده است زیرا مزه های همیشگی در آن غلظت یافته و بیشتر شده اند.
علاوه بر این موز خشک حاوی مقدار فراوانی از فیبر و مقدار کم چربی است که به راحتی قابل هضم است. در واقع 100 گرم موز خشک حدود 90 کالری دارد که گنجاندن آن در رژیم غذایی‌تان آسیبی به شما نمی‌رساند. بنابراین نیازی نیست که موز را از برنامه‌ی غذایی‌ خود حذف کنید.
موز خشک شده به عنوان یک میان وعده سالم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و از طرفی تامین کننده ویتامین‌ها و مواد معدنی و ضروری بدن است. خواص موز در حالت خشک شده بیشتر از موز تازه است. البته این مورد در بسیاری از میوه‌های خشک وجود دارد که خواص بیشتری از میوه‌ی تازه خود دارند.
موز خشک در فروشگاه اینترنتی ونیز در وزن های مختلف با بسته بندی اختصاصی عرضه می شود که می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط