برگ زردآلو ۵۰۰ گرمی اعلاء

برگ زردآلو ۵۰۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: برگه,میوه خشک و چیپس میوه

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۴۶,۰۰۰ تومان
برگه زردآلو که به قیسی نیز معروف است از خشکبار خوشمزه، ملس و خوش رنگی است که از میوه زردآلو تهیه می شود. برگه زردآلو در پخت بسیاری از غذاها و همچنین به طور خام نیز مصرف می گردد که در اینصورت خاصیت آن چندین برابر است. جالب است بدانید خواص زردآلو و برگه زردآلو تا حد زیادی با هم برابری می کند.
درخت زردآلو برای هزاران سال در دامنه کوه های آسیا و حداقل برای دو هزار سال در اروپا رشد کرده است. گونه زردآلو متعلق به جنس Prunus است. این گونه به منطقه جغرافیایی وسیعی تعلق دارد. در حفاری‌های باستان شناسی در منطقه گارنی (Garni) در ارمنستان دانه آن پیدا شده است. با وجود تعداد زیاد گونه‌های این میوه که در ارمنستان می‌رویند یعنی حدود ۵۰ گونه، تصور می‌شود که منشا آن در ارمنستان باشد. اما بر طبق اظهارات واویلوف مبدا پیدایش زردآلو منطقه‌ای از چین است و اهلی شدن آن نیز در همین منطقه صورت گرفته است. با مرور زمان و از طریق روش انتخاب، درختان زردآلوی برتر تکثیر شدند. مشخص شده است که درختانی که امروزه در آمریکا کشت می‌شوند، منشا اروپایی دارند.
برگه زردآلو سرشار از فیبر غذایی، آهن، کلسیم، بتاکاروتن، ویتامین C، ویتامین A، ویتامین K و آنتی اکسیدان‌ها می باشد. همچنین حاوی مقادیر زیادی اسید سالسیلیک است و برای بدن فواید زیادی دارد.
برگ زردآلو در فروشگاه اینترنتی ونیز در وزن های مختلف با بسته بندی اختصاصی عرضه می شود که می توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط