خرمالو خشک ۱ کیلویی اعلاء

خرمالو خشک ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: برگه,میوه خشک و چیپس میوه

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۹۷,۲۰۰ تومان
خشک‌کردن یکی از روش‌های موجود برای افزایش زمان ماندگاری برخی از مواد غذایی به خصوص میوه‌ها می باشد. در این روش، فعالیت آبی مواد غذایی کاهش می‌یابد و از فساد میکروبی در آنها جلوگیری می‌شود.
خرمالو یکی از میوه هایی است که چشیدن طعم طبیعی آن در اندازه درشت و با کیفیت را نمی توانید هر جایی تجربه کنید. روند خشک شدن خرمالو باعث افزایش غلظت مواد مغذی درون این میوه می شود. خرمالوی خشک در مقایسه با خرمالوی تازه 4 برابر بیشتر فیبر و کربوهیدرات به شکل فروکتوز دارد.
مصرف خرمالوی خشک تاثیر زیادی بر سلامتی دارد و باعث افزایش ایمنی بدن می شود، به ترمیم جای زخم (سیکاتریس) و بخش هایی از بیماری های قلبی و عروقی کمک میکند. خرمالوی خشک منبع عالی ویتامین C است که باعث تقویت ایمنی و حفاظت بدن در مقابل بیماری ها و میکروارگانسیم های ناخواسته می شود. باعث تشکیل کلاژن شده در نتیجه تسریع بهبود زخم ها می شود. از انباشت کلسترول، به کمک متابولیسم چربی ها در شریان ها جلوگیری می کند. خرمالوی خشک دارای مقدار زیادی ویتامین A است که به بهبود بینایی و رشد سیستم استخوانی کمک می کند. مبارزه با فشار خون بالا و بهبود وضعیت قلب از خواص دیگر خرمالو است. پتاسیم یکی از مواد مغذی موجود در خرمالو است که مقدار پتاسیم موجود در خرمالوی خشک دو برابر موز می باشد.

خرمالوی خشک ومرغوب در فروشگاه اینترنتی ونیز عرضه می شود و شما می توانید در وزن های مختلف مرغوب ترین نوع میوه خشک را با بسته بندی اختصاصی به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط