صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   خشکبار   آلو خشک و آلوچه   آلو شابلون خشک ۱ کیلویی اعلاء
آلو شابلون خشک ۱ کیلویی اعلاء

آلو شابلون خشک ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: آلو خشک و آلوچه

 تعداد
۱
 قیمت
۱۲۰,۰۰۰ تومان
آلو شابلون یکی از میوه‌های آبدار است که نگهداری از آن به دلیل وجود آب زیاد موجود در آن سخت می باشد زیرا هرچه آب یک میوه بیشتر باشد، زودتر خراب می‌شود. این میوه بومی اروپا و آسیاست و در مناطق مرطوب بهتر رشد می‌کند زیرا شرایط بهتری برای پرورش آن وجود دارد. البته در مناطق دیگر نیز می‌توان این میوه را کاشت ولی در این مناطق طعم بهتری دارد و از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. زمان برداشت این میوه فصل تابستان و در مرداد ماه است که در صورت برداشت زودتر از موعد کال و نرسیده و اگر دیرتر برداشت شود ممکن است زیاد از حد رسیده و له باشد.
آلو شابلون برای چشم بسیار مفید است زیرا دارای مقدار زیادی بتاکارتن می باشد. از طرفی به دلیل رنگ قرمز خود دارای آهن بیشتری نسبت به میوه‌های دیگر است بنابراین کسانی که گوشت مصرف نمی‌کنند و با کمبود آهن مواجه هستند می توانند از این میوه استفاده کنند.
آلو شابلون خشک سرشار از آنتی اکسیدان‌ها و ترکیبات فنلی است که با اثر آنتی اکسیدانی خود رادیکال‌های آزاد اکسیژن را خنثی می‌کند زیرا رادیکال‌‌های آزاد اکسیژن اثرات مخربی را در بدن اعمال می‌کنند وباعث رسوب چربی در رگ ها و تخریب DNA می شود. چنانچه DNA آسیب ببیند احتمال تولید سلول‌های سرطانی در بدن به شدت افزایش می‌یابد.
آلو شابلون خشک همچنین منبع غنی از پتاسیم و سدیم می باشد که باعث کاهش و کنترل فشار خون می شود. از دیگر ترکیبات قابل توجه این میوه فیبر است. فیبرها سبب کاهش سرعت جذب مواد مغذی به ویژه قندها شده و در عین حال میزان حساسیت به انسولین را نیز افزایش می‌دهند. بنابراین مصرف آلو شابلون خشک می‌تواند در کنترل قند‌خون موثر باشد. یکی از شناخته شده‌ترین خواص آلو شابلون خشک، پیش‌گیری از یبوست است.
آلو شابلون خشک را می توان به صورت مخلوط با آجیل و یا به تنهایی نیز استفاده کرد ولی مصرف آن با آجیل‌های گرم کمی سردی آن را معتدل کرده و می‌تواند به عنوان مصلح کاربرد داشته باشد. آلو شابلون خشک به عنوان طعم دهنده در انواع خورش‌ها و سوپ‌ها کاربرد نیز استفاده می شود. همچنین می‌توان آن را به کیک‌ و سالاد اضافه کرد یا به‌صورت کمپوت و مربا مصرف کرد.
آلوی شابلون خشک ونیز تركيبی از بهترين و با كيفيت ترين آلوها، برداشت شده از مرغوب ترين باغ هامي باشد. شما مي توانيد هم اكنون این محصول مورد نظر خود را وزن های مختلف با بسته بندی اختصاصی به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط