صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   آجیل و خشکبار   خشکبار   خرما   خرما کبکاب ۴ کیلویی
خرما کبکاب ۴ کیلویی

خرما کبکاب ۴ کیلویی

دسته بندی: خرما

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۴۰,۰۰۰ تومان
خرما کبکاب یکی از انواع خرمای صادراتی کشور است که بسیار خوش و طعم و مقرون به صرفه بوده و دارای دو نوع رطب و خارک می باشد. زمانی که این خرما کاملا برسد رنگی متمایل به قهوه ای تیره و در زمان خارک و رطب بصورت متمایل به زرد دیده می شود، همچنین هسته بیضی شکل و کشیده آن در کنار میزان چسبندگی زیاد هسته به میوه، از قابلیت های این خرما به شمار می رود.
بدون تردید استان بوشهر با تولید بیش از 80 درصد از خرما کبکاب ایران نقش مهمی در تولید و صادرات این نوع خرما در ایران و جهان دارد. این خرما شیرین و درشت دارای پوسته ای ضخیم و چسبیده به میوه است و میزان گوشت خرما به هسته را حدود 9.25 برآورد می کنند. هسته و کلاهک این خرما هم به گوشت خرما چسبیده است.
خرمای کبکاب خواص زیادی دارد و مصرف 2 الی 3 عدد از آن در روز بخش مهمی از نیاز روزانه بدن را به قند، چربی، پروتئین و ویتامین‌ها تامین خواهد کرد. در واقع این خرما محصولی بسیار مغذی و پرخاصیت است که میان وعده کامل و مقوی محسوب می شود به همین دلیل مصرف آن در سحر و افطار ماه مبارک رمضان هم به شدت توصیه می کنند.
به واقع می توان گفت خرما کبکاب یکی از پر خاصیت ترین انواع خرما است که برای تامین انرژی بدن بخصوص در طول روز و برای فعالیت های سخت بدنی و فکری و یا برای ورزشکاران توصیه می شود. همچنین یک ماده غذایی عالی برای رفع عطش و منبعی عظیمی از آهن و مواد معدنی مفید برای بدن است.
علاوه بر این خرما کبکاب دارای اسید فولیک و آهن زیادی است که به عنوان یک مکمل فوق العاده برای افرادی است که دارای کم خونی هستند مفید می باشد. این خرما به دلیل نیمه خشک بودن به راحتی قابل نگهداری است اما توصیه می شود که این خرما را در هوایی خنک تر از 5- نگه دارید زیرا پتانسیل بالایی برای جذب حشرات دارد. ضمن اینکه دمای پایین باعث می شود که به راحتی بتوان خرما را در مدت زمان بسیار بیشتری نگهداری کرد.
فروشگاه اینترنتی ونیز آماده ارائه با کیفیت ترین خرما کبکاب در وزن های مختلف با بسته بندی متفاوت به شما مشتریان عزیز می باشد این نوع از خرما دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و کافیست با یک بار خرید مشتری دائمی خرما ونیز شوید .
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط