صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی   ادویه جات   زعفران   زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین
زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین
زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین
زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین
زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین
زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین

زعفران ۱۰ گرمی سوپر نگین

دسته بندی: زعفران

 تعداد
۱
 قیمت
۱۷۰,۰۰۰ تومان%۲۰
۱۳۶,۰۰۰ تومان
زعفران سوپر نگین یکی از گران ترین انواع زعفران در ایران است که از لحاظ فیزیکی بسیار حجیم بوده و از نظر ظاهری بسیار زیبا می باشد و در دسته زعفران پوشال قرار می گیرد. این نوع زعفران از شباهت بالایی نسبت به زعفران پوشال برخوردار است ولی از جهت ضخامت با یکدیگر متفاوت هستند که زعفران پوشال معمولی در مقایسه با زعفران نگین ظریف تر می باشد.
همانطور که میدانید زعفران خواص شگفت انگیزی وجود دارد که هر کدام تاثیر زیادی روی سلامتی جسم و روح انسان دارند ولی اثر این خاصیت ها در زعفران سوپر نگین به دلیل وجود درصد بالای سافرانال، کروسین و پیکروسین بسیار بالاست که از جمله از آن می توان به ضد افسردگی و افزایش هوش و قدرت حافظه اشاره کرد. بعضی از مواد معدنی که رابطه مستقیمی با افزایش هوش و قدرت حافظه مثل منگنز، مس، آهن، سلنیوم، روی، منیزیم دارد که به طور کامل در رشته های زعفران یافت می شوند و اگر به اندازه و درست مصرف شود تاثیر مثبت خود را نشان می‌دهد.
زعفران سوپر نگین سه رشته کلاله به هم متصل می باشد که این امر باعث می شود رشته های کلاله داخل هم کلاف شوند و زیباتر به نظر بیایند و حجم بیشتری نیز داشته باشند. به همین دلیل این نوع زعفران نسبت به سایر انواع دیگر زعفران مشتری بیشتری داشته و در نتیجه قیمت بیشتری نیز دارد. همچنین علاوه بر این خواص ظاهری، زعفران سوپر نگین بالاترین عیار را دارد و این به دلیل رنگ دهی بسیار بالای این زعفران در کنار عطر و بوی خارق العاده ای که دارد می باشد.
از ویژگی های زعفران سوپر نگین می توان به عدم سفید بودن کلاله ها اشاره کرد که فرخوردگی در آن وجود ندارد. از رنگی زیبا و شکلی قشنگ برخوردار هستند، سه شاخه کلاله در این زعفران تماما منفصل و جدا می باشد و تکه هایی که به هم چسبیده باشند در آن دیده نمی شود.
زعفران سوپر نگین از کیفیت رنگی و ظاهر زیبایی برخوردار است به همین دلیل برای صادرات به کشور هایی همچون چین، هند، ژاپن و به طور کلی کشور های آسیایی گزینه بسیار مناسبی است.
زعفران سوپر نگین در گرم های مختلف در فروشگاه اینترنتی ونیز عرضه می شود و شما می توانید آن را با بسته بندی اختصاصی به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . کلیه محصولات در ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
وزن خالص۱۰ گرم
نوع زعفرانصادراتی
کیفیت رنگعالی
مزهعالی
  محصولات مرتبط
زعفران ۱ گرمی سوپر نگین
۱۷,۰۰۰ تومان
۱۶,۱۵۰ تومان
زعفران ۳ گرمی سوپر نگین
۵۱,۰۰۰ تومان%۱۰
۴۵,۹۰۰ تومان
زعفران ۵ گرمی سوپر نگین
۸۵,۰۰۰ تومان%۱۵
۷۲,۲۵۰ تومان
زعفران ۱۵ گرمی سوپر نگین
۲۵۵,۰۰۰ تومان%۲۵
۱۹۱,۲۵۰ تومان
زعفران ۲۰ گرمی سوپر نگین
۳۴۰,۰۰۰ تومان%۳۰
۲۳۸,۰۰۰ تومان
زعفران ۳۰ گرمی سوپر نگین
۵۱۰,۰۰۰ تومان%۳۵
۳۳۱,۵۰۰ تومان
زعفران ۵۰ گرمی سوپر نگین
۸۵۰,۰۰۰ تومان%۴۰
۵۱۰,۰۰۰ تومان