صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   چاشنی و ادویه جات   سایر ادویه جات   نمک دریایی ۱ کیلویی اعلاء
نمک دریایی ۱ کیلویی اعلاء

نمک دریایی ۱ کیلویی اعلاء

دسته بندی: سایر ادویه جات

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۵۰,۰۰۰ تومان
نمک دریایی یا Sea salt نمکی است که با تبخیر آب دریا تولید می شود و به عنوان چاشنی در غذاها ، پخت و پز ، مواد آرایشی و برای حفظ مواد غذایی استفاده می شود که به آن نمک خلیج یا نمک خورشیدی نیز گفته می شود. تولید نمک دریایی به زمان ماقبل تاریخ مربوط می شود.
امروزه برخی از نمک‌ های دریایی ارزشمند از روش تبخیر خیلی کم با نور خورشید به دست می آیند. هنگامی که نمک دریایی را می خورید که کمتر پردازش شده، در حقیقت از نمکی حاوی مواد معدنی و مفید برای سلامتی استفاده می کنید. همچنین این نمک طعم و رنگ‌ های طبیعی دارد که آن را به افزودنی ای جالب برای پخت ‌و پز و نیز محصولات زیبایی خانگی تبدیل می کند.
نمک دریایی سرشار مواد مغذی موجود در آب دریا است که این مواد مغذی ضروری برای عملکرد سالم بدن بسیار مفید و موثر می باشد. این ماده ارزشمند با مواد معدنی کمیاب با بارگیری شده با الکترولیت ها باعث جلوگیری از کم آبی بدن و تعادل مایعات در بدن می شود. همچنین باعث بهبود عملکرد مغز، ماهیچه و سیستم عصبی شده و با افزایش جذب مواد مغذی سلامت گوارشی را تضمین می کند.
همچنین نمک دریایی حاوی فلوئور است که برای بهبود سلامت دندان مفید است. شستشو و آبکشی منظم با نمک دریایی و آب ولرم به تسکین دردهای دهان، خونریزی، زخم ها و گلو دردها کمک می کند. علاوه بر این نمک دریا به حفظ تعادل سطح قند خون کمک می کند که در کاهش وابستگی بدن به داروهای انسولین جهت تنظیم سطح قند موثر است.
با آنکه نمک دریایی فواید سلامتی بسیار زیادی دارد اما شما نباید در مصرف آن زیاده‌ روی کنید. اگر رژیم غذایی شما بیش از حد سدیم داشته باشد، پس از آن آب بیشتری توسط کلیه‌ها دفع می‌ شود که این امر می ‌تواند با متعادل کردن الکترولیت های ضروری دیگر، منجر به مشکلاتی شود.
فروشگاه اینترنتی ونیز آماده ارائه نمک دریایی اعلاء در وزن های مختلف با بسته بندی متفاوت به شما مشتریان عزیز می باشد این نوع از چاشنی دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و کافیست با یک بار خرید مشتری دائمی ادویه و چاشنی ونیز شوید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط