صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   پودر قهوه، شکلات و کاکائو   قهوه دثویش هالووین لیبل آمریکایی ۳۴۰ گرمی Death Wish Coffee
قهوه دثویش هالووین لیبل آمریکایی ۳۴۰ گرمی Death Wish Coffee

قهوه دثویش هالووین لیبل آمریکایی ۳۴۰ گرمی Death Wish Coffee

دسته بندی: پودر قهوه، شکلات و کاکائو

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۷۰۰,۰۰۰ تومان
قهوه دثویش Death Wish Coffee یک از درجه یک ترین قهوه های جهان می باشد که بصورت آنلاین فروخته می شود. Death Wish Cafe در سال 2012 توسط مایک براون در Saratoga Springs ، نیویورک تأسیس شد و اکنون مقر آن در بالستون نیویورک است. Death Wish ادعا می کند که قهوه آن کافئین یک فنجان قهوه را دو برابر کرده اما طعم تلخی یا اسیدی نیز ندارد.
این قهوه مخلوط فصلی Cauldron Aged کدو تنبل Death Wish Coffee است که در پاییز منتشر می شود و به صورت کامل در دسترس است که توسط هل ، دارچین و زنجبیل درست می شود. بعد از آن ، دانه های قهوه خنک نشده قبل از اینکه برشته شود به مخلوط دانه بو داده تیره تبدیل می شوند.
Death Wish Cafe دارای گواهی ارگانیک USDA هستند و در بیش از 10،000 فروشگاه در سراسر کشور از جمله Hannaford ، Price Chopper ، بازار زندگی سالم ، ShopRite ، Safeway و Walmart یافت می شود.
شما می توانید قهوه آسیاب شده تیره روست Death Wish Coffee را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط