صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   پودر قهوه، شکلات و کاکائو   قهوه کامل دثویش لیبل اصلی ۳۴۰ گرمی Valhalla Java Ground Coffee
قهوه کامل دثویش لیبل اصلی ۳۴۰ گرمی Valhalla Java Ground Coffee

قهوه کامل دثویش لیبل اصلی ۳۴۰ گرمی Valhalla Java Ground Coffee

دسته بندی: پودر قهوه، شکلات و کاکائو

 تعداد
۱
 قیمت
۶۵۰,۰۰۰ تومان
دانه قهوه Valhalla Java ، توسط Death Wish Coffee برای خدای افسانه ای گیتار Zakk Wylde ایجاد شد. این قهوه اکتان بالا همان چیزی است که شما نیاز دارید که با داشتن حداکثر طعم و عطر باورنکردنی ، این ترکیب شما را از شب هایی که فکر می کنید هرگز از خواب بیدار نخواهید کرد ، باز می گرداند. این قهوه با نت های شیرین و شکلاتی هستند ، این دانه قهوه با رنگ تیره متوسط کاملا مناسب برای آن شب های طولانی است.
این دانه های قهوه به طور خاص انتخاب شده و ماهرانه بو داده شده است تا یک فنجان قهوه فوق العاده را جسور و صاف را تجربه کنید. قهوه خود را با غرور بنوشید با دانستن اینکه این دانه های قهوه ارگانیک معتبر USDA است.
تمام دانه های مخصوص این قهوه دارای گواهینامه ارگانیک هستند و در دانه های کوچک آنها در در دسته های کوچک برشته می شوند. کاشت ، مراقبت ، برداشت و پردازش دانه قهوه مطابق با استانداردهای بین المللی برای سلامتی کشاورز و محیط آنها و همچنین کیفیت بالا انجام می شود. استفاده گسترده از سموم دفع آفات در تولید قهوه تاثیر جدی بر بوم شناسی جهان قهوه و سلامت جوامع مزرعه دارد.
شما می توانید قهوه Valhalla Java Ground را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط