صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   دمنوش   دمنوش به لیمو ۱۵۰ گرمی اعلاء
دمنوش به لیمو ۱۵۰ گرمی اعلاء

دمنوش به لیمو ۱۵۰ گرمی اعلاء

دسته بندی: دمنوش

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۵۰,۰۰۰ تومان
به لیمو یک گیاه چند ساله است که عطر لیمو را دارد و با لمس کردن برگ آن این بو شدید تر می‌شود. این گیاه در آمریکای جنوبی فراوان استفاده و البته در سایر نقاط دنیا هم اسانس و روغن آن مصرف می‌شود. بوته به لیمو با گل های ریز بنفش و سفید با ارتفاع 2 الی 3 متری دارد که از این گیاه معطر در مصارف خانگی و تهیه غذا هم استفاده می‌شود مانند رفع بوی خام ماهی و مرغ به‌ کار می‌رود یا در نوشیدنی ‌ها، مربا، انواع سس و سالاد کاربرد دارد.
به لیمو حاوی مواد اسید سیتریک، کلسیم، منیزیم، ویتامین C، بیوفلاونوئید، پکتین و لیمونن است که با عفونت مبارزه می‌کند. توانایی دمنوش به لیمو در کاهش وزن شبیه به خواص نوشیدن چای سبز به صورت ناشتا است. این خاصیت به لیمو برای سلامتی را به آنتی اکسیدان‌های موجود در آن نسبت می‌دهند. بنابراین، مصرف یک فنجان دمنوش به لیمو به موفقیت شما در کاهش وزن کمک می‌کند. همچنین نوشیدن چای به لیمو می‌تواند عضلات را تقویت کند و در برابر آسیب‌های ناشی از تمرینات سخت ورزشی از عضلات محافظت می‌کند. به لیمو در کنار ریشه کوشاد، گل آقطی، گل پامچال و گیاه ترشک ترکیب خوبی برای تسکین سیسنوس‌های ملتهب می‌سازد. استفاده از داروی گیاهی حاوی به لیمو همراه با آنتی بیوتیک و دکونژستانت برای سینوزیت، خطری ندارد. علاوه بر این چای به لیمو معده شما را آرام می‌کند؛ این گونه است که اسپاسم عضلانی و انقباضات دردناک معده کاهش پیدا می‌کنند و عملکرد دستگاه گوارش شما بهتر می‌شود. به لیمو فقط بویی شبیه به لیمو ندارد بلکه در مورد سرفه نیز مشابه آن عمل می‌کند. یکی از خواص به لیمو برای سلامتی، درست مانند خواص زنجبیل و عسل و لیمو، درمان سرفه است. هر دوی این‌ها عملکردی شبیه به اکسپکتورانت دارند. نوشیدن چای به لیمو می‌تواند خلط موجود در دستگاه تنفسی را از بین برده و سرفه را کاهش دهد.
برای تهیه این دمنوش کافی است برگ های تازه یا خشک شده گیاه به لیمو را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید و اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه بماند تا دم بکشد، سپس از صافی رد کرده و بنوشید.
شما می توانید دمنوش به لیمو اعلاء را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط