صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   چای   چای شهرزاد مدل کله مورچه بسته ۵۰۰ گرمی
چای شهرزاد مدل کله مورچه بسته ۵۰۰ گرمی

چای شهرزاد مدل کله مورچه بسته ۵۰۰ گرمی

دسته بندی: چای

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۶۹,۴۰۰ تومان
چای کله مورچه از انواع چای سیاه است که با کوبیدن، گسستن و فر دادن برگ چای بدست می آید. در این روش چای سیاه وارد یک سری از غلتک ها با دندانه های بسیار تیز می شود. این غلتک ها برگ های چای را کوبیده و ریز می کنند و به شکل ریز و گرانوله در می‌آید که همین امر و سطح تماس بیشتر آن با آب موجب می‌شود رنگ دهی این نوع چای بیشتر از انواع دیگر باشد.
این چای اولین بار در 1930 توسط ویلیام مک کرچر در آسام هند تولید و در دهه 50 در سراسر هند و آفریقا گسترده شد. از این چای برای تهیه چای کیسه ای نیز استفاده می شود که طعمی قوی دارد و سریع دم می کشد.
چای سیاه حاوی کافئین است و بسته به برگ چای، حرارت آب و زمان دم کشیدن میزان کافئین آن متغیر است. بطور کل هر فنجان چای کله مورچه ای حاوی 50 تا 80 میلی گرم کافئین است. چای ماسالا نسبت به چای کله مورچه ای ساده کافئین کمتری دارد چون با ادویه و شیر مخلوط است که هر دو فاقد کافئین هستند.
«باقر داریانی» موسس کمپانی چای شهرزاد، از سال 1333 جذب تجارت چای شد. او ابتدا در تجارتخانه‌ی پسرعمویش، قاسم داریانی مشغول به کار شد. تجارت خانه‌ای که چای را به صورت عمده از هندوستان به ایران وارد کرده و با نام برند کبوتر به تجار ایرانی سراسر کشور می‌فروخت. شهرزاد با تعهد به تهیه و بسته‌بندی مرغوب‌ترین محصولات مزارع چای دنیا، بیش از نیم قرن است که با همکاری کارشناسان بین‌المللی محصول مزارع ممتاز چای در هندوستان را با امنیت، تشریفات و در بسته‌بندی‌هایی زیبا و جذاب، برای مردم اصیل ایران به ارمغان می‌آورد. زیرا مردم اصیل، شایسته بهترین‌ها هستند. نوشیدنی اصیل هندوستان، طعمی قوی و رنگی خوش دارد. نوشیدنی سرِ چشمه را ترجیحا به روشی که روی بسته‌بندی‌های شهرزاد ذکر شده دم کنید تا گل چای در قوریتان بشکفد و جانتان را جلا دهد.
شما می توانید چای کله مورچه شهرزاد را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط