صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی انرژی زا ردبول ۲۵۰ میلی لیتر
نوشیدنی انرژی زا ردبول ۲۵۰ میلی لیتر

نوشیدنی انرژی زا ردبول ۲۵۰ میلی لیتر

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۴۰,۰۰۰ تومان
رد بول ( Red Bull) به معنی گاو نر قرمز نام نشان تجارتی یک نوشابهٔ انرژی‌زا محصول شرکت رد بول می باشد که هم‌اکنون در سراسر دنیا دارای محبوبیت است به طوری که در سال 2007 تعداد بیش از 3 میلیارد قوطی رد بول در جهان بفروش رفت. در ایران یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های انرژی زا به شمار می رود.
این نوشیدنی انرژی زا حاوی انواع ویتامین‌، کافئین، کربوهیدرات، گلوکورونولاکتون، تورین و اینوسیتول است که انرزی روزانه شما را برای انجام کارها تامین می کند. ویتامین‌های ب کمپلکس موجود در آن جهت نرمال باقی‌ماندن فعالیت های بدن بسیار ضروری بوده و نقش حیاتی در استقامت فیزیکی ایفا می‌نماید. همچنین کافئین آن باعث تحریک سیستم گردش خون و سیستم مرکزی اعصاب می شود.
گلوکورونولاکتون که از ترکیب مولکول گلوکز و لاکتوز (قند شیر) بوجود می‌آید موجب تسریع بخشیدن به دفع سموم بدن، تنظیم متابولیسم بدن و کمک به بدن جهت تجدید قوا پس از یک تمرین سخت فیزیکی یا فعالیت فکری می شود که در غلاتی مانند جو نیز یافت می‌شود.
علاوه بر این تورین نیز به عنوان یک انتقال دهنده متابولیک عمل می‌کند. آمینو اسیدی است که بطور طبیعی در بدن وجود دارد و دارای خاصیت دفع سموم می‌باشد. در شرایطی که بدن انسان تحت فشار حاصل از فعالیت‌های بدنی شدید قرار می‌گیرد، مقدار تورین تولید شده جوابگوی نیاز بدن نیست. اینوسیتول که نوعی کربوهیدرات موجود در ماهیچه حیوانات است که به طور شگفت آوری افسردگی، اضطراب و اختلالات روانی و عصبی را بهبود می‌دهد. این ترکیب می‌تواند سرطان را نابود سازد.
شما می توانید نوشیدنی انرژی زا رد بول را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط