صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی انرژی زا ردبول ۵۰۰ میلی لیتر
نوشیدنی انرژی زا ردبول ۵۰۰ میلی لیتر

نوشیدنی انرژی زا ردبول ۵۰۰ میلی لیتر

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
 ناموجود
ردبول ( Red Bull) به معنی گاو نر قرمز که نام نشان تجارتی یک نوشابه انرژی‌زا محصول شرکت رد بول می باشد، توسط Red Bull GmbH که یک شرکت اتریشی است در سال 1987 ایجاد شد و هم‌اکنون در سراسر دنیا دارای محبوبیت است به طوری که از سال 2019 بیش از 7.5 میلیارد قوطی از آن در جهان بفروش رفت. در ایران نیز این نوشیدنی یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های انرژی زا به شمار می رود.
دیتریش ماتشیتز کارآفرین اتریشی از یک نوشیدنی انرژی موجود به نام کراتینگ دانگ که نخستین بار توسط چالئو یووودیدیا در تایلند معرفی و فروخته شد، الهام گرفت. او این ایده را گرفت و متناسب با سلیقه غربی ها اصلاح کرد و با همکاری Chaleo ، Red Bull GmbH را در سال 1987 در Chakkapong ، تایلند تأسیس کرد. به زبان تایلندی ، daeng به معنی قرمز است و خامه گیری (که در انگلیسی به عنوان گور یا گاومیش هندی شناخته می شود) گونه بزرگی از گاوهای وحشی است که بومی جنوب آسیا است. وراث Yoovidhya بیشترین سهام خود را در هر دو مارک دارند و هر دو در حالیکه به بازار عرضه نوشیدنی های جداگانه به بازارهای تایلندی و غربی مربوطه می پردازند ، از همان گاو سرخ همانند آرم زرد زرد استفاده می کنند.
شعار شرکت ردبول "ردبول به شما بال می دهد"، گهگاه "نه ردبول ، نه بال" به معروفیت دست یافت.
این نوشیدنی انرژی زا حاوی انواع ویتامین‌، کافئین، کربوهیدرات، گلوکورونولاکتون، تورین و اینوسیتول است که انرزی روزانه شما را برای انجام کارها تامین می کند. ویتامین‌های ب کمپلکس موجود در آن جهت نرمال باقی‌ماندن فعالیت های بدن بسیار ضروری بوده و نقش حیاتی در استقامت فیزیکی ایفا می‌نماید. همچنین کافئین آن باعث تحریک سیستم گردش خون و سیستم مرکزی اعصاب می شود. گلوکورونولاکتون که از ترکیب مولکول گلوکز و لاکتوز (قند شیر) بوجود می‌آید موجب تسریع بخشیدن به دفع سموم بدن، تنظیم متابولیسم بدن و کمک به بدن جهت تجدید قوا پس از یک تمرین سخت فیزیکی یا فعالیت فکری می شود که در غلاتی مانند جو نیز یافت می‌شود.
علاوه بر این تورین نیز به عنوان یک انتقال دهنده متابولیک عمل می‌کند. آمینو اسیدی است که بطور طبیعی در بدن وجود دارد و دارای خاصیت دفع سموم می‌باشد. در شرایطی که بدن انسان تحت فشار حاصل از فعالیت‌های بدنی شدید قرار می‌گیرد، مقدار تورین تولید شده جوابگوی نیاز بدن نیست. اینوسیتول که نوعی کربوهیدرات موجود در ماهیچه حیوانات است که به طور شگفت آوری افسردگی، اضطراب و اختلالات روانی و عصبی را بهبود می‌دهد. این ترکیب می‌تواند سرطان را نابود سازد.
شما می توانید نوشیدنی انرژی زا رد بول را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط