صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی رانی طعم پرتقال ۲۴۰ میلی لیتری
نوشیدنی رانی طعم پرتقال ۲۴۰ میلی لیتری

نوشیدنی رانی طعم پرتقال ۲۴۰ میلی لیتری

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۸,۰۰۰ تومان%۱۵
۶,۸۰۰ تومان
رانی از برندهای پیشرو در تولید آبمیوه در ایران و خاورمیانه می‌باشد. در حال حاضر، محصولات این برند در دو گروه “رانی با تیکه‌های میوه” و “نوشیدنی میوه‌ای” در بازار موجود می‌باشد. تکه‌های میوه در نوشیدنی‌های رانی، یکی از عوامل تمایز و محبوبیت این نوشیدنی از سایر نوشیدنی‌ها بود که باعث شناخته شدن این نوشیدنی جذاب و خوش مزه شد.
آب پرتقال یک نوشیدنی نوستالژیک و قدیمی است که در بین نوشیدنی ها و آبمیوه ها از همان کودکی جز انتخاب های اول بوده است. رانی با تولید با کیفیت نوشیدنی پرتقال و اضافه کردن پالپ‌های پرتقال به این نوشیدنی، آن را به یک نوشیدنی جذاب و پرانرژی تبدیل می‌کند. رانی با تولید نوشیدنی‌های خود در قوطی‌خای فلزی، این نوشیدنی و برند خود را به یک برند خاص تبدیل کرد که این روند تولید همچنان ادامه دارد. بسته بندی فلزی می‌تواند در سریع خنک شدن آبمیوه موثر واقع شود و در کنار ان، هنگام نوشیدن احساس خوبی را به مصرف کننده القا کند.
در هر 240 میلی‌لیتر رانی هلو، 113 کیلوکالری انرژی و 22.4 گرم قند وجود دارد که می‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.
شما می توانید نوشیدنی رانی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط