صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی رانی طعم آناناس ۲۴۰ میلی لیتری
نوشیدنی رانی طعم آناناس ۲۴۰ میلی لیتری

نوشیدنی رانی طعم آناناس ۲۴۰ میلی لیتری

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۸,۰۰۰ تومان%۱۵
۶,۸۰۰ تومان
رانی از برندهای پیشرو در تولید آبمیوه در ایران و خاورمیانه می‌باشد. در حال حاضر، محصولات این برند در دو گروه “رانی با تیکه‌های میوه” و “نوشیدنی میوه‌ای” در بازار موجود می‌باشد. تکه‌های میوه در نوشیدنی‌های رانی، یکی از عوامل تمایز و محبوبیت این نوشیدنی از سایر نوشیدنی‌ها بود که باعث شناخته شدن این نوشیدنی جذاب و خوش مزه شد.
نوشیدنی آناناس یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار رانی است که می‌توان تکه‌های آناناس را زیر دندان احساس کرد از طعم و مزه آن لذت برد. این نوشیدنی یکی از نوشیدنی‌هایی است که سرما و گرما نمی‌شناسد و در هر هوایی می‌چسبد و می‌تواند حال و هوایتان را عوض کند. رانی آناناسی، برای یک منبع سرشار ویتامین C است که می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. نوشیدنی آناناس رانی برای افرادی که می‌خواهند با نوشیدن یک نوشیدنی بخش قابل‌توجهی از انرژی‌شان تأمین شود، مناسب است و می‌تواند مؤثر واقع شود.
آناناس منبع خوبی از فیبر است و گوارش غذا را بهبود می‌بخشد. اگر در هضم غذا مشکل دارید، با مصرف آناناس ناآرامی‌های معده و روده کاهش پیدا می‌کند. ویتامین C موجود در آناناس نوعی آنتی‌اکسیدان به‌‌شمار رفته و در بدن شما به جنگ با رادیکال‌های آزاد می‌رود و احتمال مبتلاشدن به سرطان را کاهش می‌دهد.
در هر 240 میلی‌لیتر رانی هلو، 113 کیلوکالری انرژی و 22.4 گرم قند وجود دارد که می‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.
شما می توانید نوشیدنی رانی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط