صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی رانی طعم هلو ۲۴۰ میلی لیتری
نوشیدنی رانی طعم هلو ۲۴۰ میلی لیتری

نوشیدنی رانی طعم هلو ۲۴۰ میلی لیتری

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 تعداد
۱
 قیمت
۳,۷۵۰ تومان
رانی از برندهای پیشرو در تولید آبمیوه در ایران و خاورمیانه می‌باشد. در حال حاضر، محصولات این برند در دو گروه “رانی با تیکه‌های میوه” و “نوشیدنی میوه‌ای” در بازار موجود می‌باشد. تکه‌های میوه در نوشیدنی‌های رانی، یکی از عوامل تمایز و محبوبیت این نوشیدنی از سایر نوشیدنی‌ها بود که باعث شناخته شدن این نوشیدنی جذاب و خوش مزه شد.
هلو یکی از آبدارترین و خوشمزه ترین میو‌ه‌های تابستانی است که طعم و مزه آب هلو به‌طور محسوس احساس می‌شود. رانی هلو یکی از نشیدنی‌های قدیمی و پرطرفدار رانی است که با وجود تکه2های هلو، حس خوردن میوه را به شما القا می‌کند.
این نوشیدنی پرطرفدار یک میان وعده برای کودکان و حتی بزرگسالان محسوب می شود که بخشی زیادی از انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند. هلو به عنوان بک منیع پتاسیم می‌تواند بخش زیادی از ارنرژی مورد نیاز بدن را تامین کند و به افرادی که مبتلا به فشار خون هستند در کنترل این بیماری کمک کند. رانی 240 میلی لیتری هلو رانی، در قوطی فلزی بسته بندی شده تا هم زودتر خنک شود و هم مصرف کننده هنگام استفاده از آن احساس بهتری داشته باشد.
در هر 240 میلی‌لیتر رانی هلو، 113 کیلوکالری انرژی و 22.4 گرم قند وجود دارد که می‌تواند بخشی از انرژی مورد نیاز بدن را تامین کند.
شما می توانید نوشیدنی رانی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط