صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی انرژی زا هایپ خارجی ۲۵۰ میلی لیتر
نوشیدنی انرژی زا هایپ خارجی ۲۵۰ میلی لیتر

نوشیدنی انرژی زا هایپ خارجی ۲۵۰ میلی لیتر

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۸,۰۰۰ تومان
نوشیدنی انرژی زا Hype که در سال 2006 در یک قوطی مشکی رنگ و به همراه همان لوگوی نقره ای وارد بازار شد. این نوشیدنی شامل تورین گوارانا جینسینگ و کافیئن است که هیچ گونه رنگ خوراکی و مواد نگهدارنده ندارد و در قوطی‌های 250 میلی‌لیتری و 500 میلی‌لیتری موجود است.
این نوشیدنی انرژی زا در سال ۱۹۹۴ توسط موسس «Hard Rock Cafe» بَری کاکس راه اندازی شد و از از سال 2000، راننده سابق فرمول یک، Bertrand Gachot آنرا مدیریت می‌کند.‌ هم اکنون نیز در ۴۰ کشور جهان از جمله آمریکا و کانادا توزیع می‌شود.
هایپ انرژی ام اف پی (Hype Energy MFP) در قوطی های سیاه رنگ کربنی رنگ دارای علامت تجاری نقره ای رنگ هایپ پر شده و دارای یک دستگیره سیاه رنگ برای بازکردن درب قوطی می باشد. ترکیبات این نوشیدنی آب گازدار، شکر، اسید سیتریک،تورین،گلوکرونولاکتون سیترات سدیم،طعم دهنده ها, کافئین، عصاره جینسینگ و گوارانا، رنگ (کارامل، ریبوفلاوین) می باشد که حاوی ویتامین های B3،B5،B5 و B6 می باشد.
شما می توانید نوشیدنی انرژی زا هایپ را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط