صفحه نخست    جستجو   مواد غذایی   صبحانه   شکلات صبحانه و کره بادام زمینی   کره بادام زمینی بدون گلوتن جیف Jif مدل creamy مقدار ۴۵۴ گرم
کره بادام زمینی بدون گلوتن جیف Jif مدل creamy مقدار ۴۵۴ گرم

کره بادام زمینی بدون گلوتن جیف Jif مدل creamy مقدار ۴۵۴ گرم

دسته بندی: شکلات صبحانه و کره بادام زمینی

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۱۰,۰۰۰ تومان
Jif یک مارک آمریکایی کره بادام زمینی است که توسط شرکت J.M. Smucker ساخته شده که در سال 2001 از Procter & Gamble خریداری کرد. در سال 1955 ، Procter & Gamble کره بادام زمینی Big Top را از ویلیام تی یانگ از کنتاکی خریداری کرد و در سالهای بعد ، آن را مجددا بازسازی کرد تا بتواند با Skippy و Peter Pan رقابت کند و سپس P&G محصول خود را Jif نامگذاری کرد.

کره های بادام زمینی خامه ای و ترد سبک اصلی Jif در سال 1958 معرفی شدند. در سال 1974 ، Jif Extra Crunchy معرفی شد و در سال 1991 توسط Simply Jif کره بادام زمینی دیگری با سدیم و قند پایین نسبت به Jif معمولی معرفی شد. کاهش چربی این کره سه سال بعد در سال 1994در سال 2014 با نام Jif Whips معرفی و به عنوان اولین کره بادام زمینی صاف و شلاق خورده عرضه شد.

در سال 1958 نام تجاری این شرکت در ایالات متحده شامل توزیع گسترده خانه ها به خانه با شیشه های نمونه رایگان از کامیون های ویژه مزین به نام Jif یک کانگورو آبی بود. شعار اولیه این کمپانی جیف هرگز خشک نیست معرفی شد.

این محصول صاف ، خامه ای با طعم بادام زمینی تازه تهیه شده که تمام خانواده از آن لذت خواهند برد. کره بادام زمینی خامه ای طبیعی جیف برای انواع دستورالعمل ها مانند ساندویچ و یا فقط غذا خوردن مستقیم با یک قاشق ایده آل است. یک شیشه بزرگ جیف دارای 190 کالری در هر وعده بدون چربی و کلسترول و گلوتن بوده و منبع خوبی برای پروتئین است و این کره شما را کاملا سیر خواهد کرد. کره بادام زمینی Jif از بادام زمینی ، شکر ، روغن پالم ، 2%نمک ، ملاس تشکیل شده که طعم بی نظیری به آن می بخشد.

اسید چرب و پروتئین موجود در کره بادام زمینی باعث می‌شود احساس سیری کنید. مصرف کره بادام زمینی همراه با نان تست یا بدون آن به‌ عنوان صبحانه‌، یا همراه با سیب به‌ عنوان میان وعده می‌تواند از پرخوری شما جلوگیری کند. اما همیشه در مصرف کره بادام زمینی میانه‌روی کنید. بهترین مقدار مصرف کره بادام زمینی دو قاشق غذاخوری است. همچنین مصرف کره بادام زمینی می‌تواند خطر پیشرفت دیابت را کاهش دهد. علاوه بر این مصرف کره بادام زمینی می‌تواند به کاهش وزن شما کمک کند. این ماده مغذی،‌ پروتئین بیش‌تری نسبت به سایر آجیل‌ها دارد و این مقدار در دو قاشق غذاخوری چیزی در حدود ۸ گرم است. همچنین به دلیل داشتن چربی و فیبر بالا می‌تواند به‌ عنوان میان وعده، برای مدت طولانی‌تری شما را سیر نگه دارد.

شما می توانید کره بادام زمینی JIF را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط