صفحه نخست    جستجو   مواد غذایی   صبحانه   مربا و عسل   عسل چکیده یک کیلویی ارتفاعات ماکو
عسل چکیده یک کیلویی ارتفاعات ماکو
عسل چکیده یک کیلویی ارتفاعات ماکو

عسل چکیده یک کیلویی ارتفاعات ماکو

دسته بندی: مربا و عسل

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۳۶۰,۰۰۰ تومان
عسل ارتفاعات ماکو یکی از مرغوب ترین عسل های موجود در استان آذربایجان غربی به شمار میرود و برای درمان بسیاری از بیماری ها موثر میباشد. عسل فوق از نوع چکیده می باشد و در مقدار یک کیلویی با ضمانت اصل بودن و ارائه برگه آزمایشگاهی عرضه می شود بدون یک در صد ناخالصی میتوانید این عسل را تهیه کنید و لذت ببرید.
عسل ماده‌ی غذایی فوق‌العاده‌ با روند ساخت و تولید بسیار جالب است. این ماده ترکیبی از قند، آنزیم‌ها، مواد معدنی، ویتامین‌ها و آمینو اسیدهاست. عسل با سایر شیرین‌کننده‌ها متفاوت است و با وجود فروکتوز بالاست که خواص بسیاری برای سلامتی دارد. عسل ماده شیرین و غلیظی است که توسط زنبوران عسل از شهد گل‌ها جمع‌آوری شده و تغییر شکل می‌یابد و سپس در داخل سلول‌های مومی کندو ذخیره می‌شود. این عسل کاملاً طبیعی و سرشار از مواد غذایی و حیات‌بخش بوده و می‌تواند تمام نیازهای غذایی را برطرف کند، زیرا زنبور تمام املاح و ویتامین‌های موجود در گل را به شکل عسل می‌پروراند و آن را قابل جذب در خون می‌سازد.
عسل با ایجاد لایه‌ای محافظ، سوزش گلو یا دهان را درمان می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد عسل مانند دکسترومتروفان در بهبود سرفه و مشکلات تنفسی ناشی از عفونت دستگاه تنفسی فوقانی در کودکان بسیار موثر است. اگر به دنبال یک ماده‌ی انرژی‌بخش سریع هستید، عسل گزینه‌ی مناسبی است. به خصوص برای ورزشکارانی که در پی یک غذای مقوی هستند تا بتواند مدت زمان بیشتری توان جسمی خود را حفظ کنند، عسل ماده‌ی غذایی فوق‌العاده‌ای است. همچنین دستگاه گوارش را پاکسازی کرده و ضد اسهال است. اثر بسیار مفید عسل بر عفونت های معده با هلیکو باکتر پیلوری تایید شده است از این رو مرهم زخم معده و دستگاه گوارش است. این عسل کاملاً طبیعی و سرشار از مواد غذایی و حیات‌بخش بوده و می‌تواند تمام نیازهای غذایی را برطرف کند، زیرا زنبور تمام املاح و ویتامین‌های موجود در گل را به شکل عسل می‌پروراند و آن را قابل جذب در خون می‌سازد.
اگر به دنبال عسل صد در صد طبیعی با کیفیت بالا هستید سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز
این عسل را به شما توصیه میکند . شما می توانید عسل چکیده ارتفاعات ماکو را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط