صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   روغن   روغن مایع آفتابگردان حاوی ویتامین لادن ۸۱۰ گرمی
روغن مایع آفتابگردان حاوی ویتامین لادن ۸۱۰ گرمی

روغن مایع آفتابگردان حاوی ویتامین لادن ۸۱۰ گرمی

دسته بندی: روغن

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
 ناموجود
روغن آفتابگردان از دانه آفتابگردان که یکی از باارزش‌ترین دانه‌های روغنی بوده، بدست می آید. از نظر مقدار مصرف، روغن آفتابگردان در مقام سوم جهانی قرار دارد. رنگ زرد روشن و شفاف و طعم مطلوب روغن آفتابگردان آن را به روغنی مناسب برای استفاده در انواع سس سالاد، محصولات نانوایی، طباخی و سرخ کردن تبدیل کرده است. مقدار روغن در دانه آفتابگردان به‌طور متوسط 40 درصد است که در مقایسه با سویا و تخم پنبه، بسیار بالاتر است.
روغن آفتابگردان سرشار از ویتامین E است به طوری که بیش از 90 درصد آن از نوع آلفا توکوفرول است. پایین بودن مقدار اسیدهای چرب ترانس، نداشتن کلسترول و اسیدهای چرب مفید باعث تمایز روغن آفتابگردان نسبت به روغن‌های حیوانی می‌شود. مقدار زیاد اسیدهای چرب غیراشباع موجود در روغن آفتابگردان موجب کاهش ساخت چربی در کبد می‌شود از این ‌رو نسبت به روغن‌های جامد و حیوانی ارجحیت دارد. ترکیب اسیدهای چرب روغن آفتابگردان به منطقه کشت، شرایط آب و هوایی و عوامل ژنتیکی وابسته است. به‌گونه‌ای که دانه‌های آفتابگردان کاشته شده در عرض‌های جغرافیای پایین مقدار اسید اولئیک بالاتری دارند.
امروزه دانه گل‌های آفتابگردان با تغییرات ژنتیکی و با استفاده از اصلاح نباتات، بذرهای مرغوب‌تر و در نتیجه گل‌های بهتری تولید شده که هم بار بیشتر و بهتری نیز دارند و در مقابل نیز در برابر بیماری‌ها و آفت‌های گیاهی مقاوم‌ترند.
برای تهیه یک سس سالاد سالم، می‌‌توانید مقدار کمی روغن آفتابگردان را با کمی سبزیجات معطر ترکیب کنید. این سس به برخی از سالادها مانند سالاد سبزیجات طعم خوبی می‌دهد. همچنین می‌توانید روغن آفتابگردان را با سرکه بالزامیک (میزان سرکه باید سه برابر روغن باشد) مخلوط کنید. این سس به‌خصوص طعم بی‌نظیری به سالاد اسفناج با پنیر فتا می‌دهد.
از آن‌جایی که روغن، یکی از مواد غذایی اساسی ما می‌باشد، تقریبا تمام ایرانیان از هر نسلی یک قوطی یا بطری روغن لادن را در آشپزخانه‌های مادران و مادربزرگ‌هایشان به یاد دارند.
لادن، یکی از اولین تولیدکنندگان روغن‌های خوراکی در ایران است که خوشبختانه تا امروز نیز با افتخار روغن‌های متنوع و بی نظیر گیاهی خوراکی را با بالاترین کیفیت و استاندارد به سبد خانوار ایرانی می‌افزاید. روغن لادن با تکیه بر سال‌ها تجربه، دانش به روز، تجهیزات مدرن و متخصصان حرفه‌ای، برند شماره یک ایران در دسته روغن‌های گیاهی خوراکی است که سالانه عدد قابل توجهی از محصولات آن به کشورهای دیگر نظیر عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان و… نیز صادر می‌شود.
روغن لادن، امروز با تولیدات روغن مایع و روغن نیمه جامد، برای هر ذائقه و اولویتی، انتخاب‌هایی هوشمندانه و باب طبع ایرانی همچون سال‌های پیشین توانسته کیفیتی مورد اطمینان برای تمام نسل‌ها فراهم آورد.
شما می توانید روغن مایع آفتابگردان لادن را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط