صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   روغن   روغن نیمه جامد لادن ۵ کیلوگرمی
روغن نیمه جامد لادن ۵ کیلوگرمی

روغن نیمه جامد لادن ۵ کیلوگرمی

دسته بندی: روغن

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
 ناموجود
روغن‌ های جامد که از چربی‌های گیاهی و غیراشباع تولید می‌شوند، در ابتدا به شکل جامد نیستند. در واقع این روغن‌ها در ابتدای تولید به صورت مایع هستند و برای بالا بردن مقاومت آن‌ها و جلوگیری از فساد زود هنگام، طی فرآیندی به صورت جامد در می‌آیند.
در روش سنتی، جامد کردن روغن مایع از طریق هیدروژنه کردن انجام می‌شود. در فرآیند هیدروژنه شدن، اسیدهای چرب روغن اشباع می‌شوند و به همین دلیل این نوع روغن‌ها، به عنوان روغن‌های اشباع شده شناخته می‌شوند. بر اثر فرآیند هیدروژنه، با وجود اینکه این روغن‌های برای مدت زمان بیشتری قابل نگهداری هستند، ترکیبات غیرعادی دیگری به نام اسیدهای چرب ترانس در روغن ایجاد می‌شود که این نوع اسیدها باعث افزایش کلسترول بد خون می‌شوند. یکی از خصوصیت‌های این نوع روغن‌ها این است که تحمل دمایی بالاتری نسبت به روغن‌های مایع دارند و از طرفی نسبت به نور حساس نیستند. اما از آنجایی که اسیدهای چرب این نوع روغن‌ها اشباع شده است، مصرف این روغن‌ها به میزان زیاد باعث بروز بیماری‌هایی از جمله بیماری‌های قلبی و عروقی، چربی خون و فشار خون می‌شود. از طرفی هضم این نوع روغن‌ها برای بدن و دستگاه گوارش مشکل‌تر است. آمار سکته قلبی در افرادی که از این نوع روغن‌ها استفاده می‌کنند نسبت به سایرین بیشتر است. از طرفی بر اساس مطالعات انجام شده، فرآیند هیدروژنه کردن اسیدهای چرب ترانس، احتمال ابتلا به سرطان را در فرد افزایش می‌دهد. هر چند به دلیل تحمل دمایی بالای این نوع روغن‌ها استفاده از آن‌ها برای تهیه غذاهای سرخ کردنی بهتر است، اما به طور کلی این نوع روغن‌ها در دسته غذاهای مضر برای سلامتی قرار می‌گیرند.
نکته مهم این است که روغن‌هایی که چربی‌های اشباع کمتری دارند در کل سالم‌تراند و استفاده از آنها در رژیم غذایی بهتر است. اما توجه به میزان استفاده از هر شکل از روغن بسیار مهم و ضروری است. مصرف بیش از اندازه روغن جامد یا مایع باعث بروز چاقی و بیماری‌های حاصل از چاقی می‌شود.
لادن، یکی از اولین تولیدکنندگان روغن‌های خوراکی در ایران است که خوشبختانه تا امروز نیز با افتخار روغن‌های متنوع و بی نظیر گیاهی خوراکی را با بالاترین کیفیت و استاندارد به سبد خانوار ایرانی می‌افزاید. روغن لادن با تکیه بر سال‌ها تجربه، دانش به روز، تجهیزات مدرن و متخصصان حرفه‌ای، برند شماره یک ایران در دسته روغن‌های گیاهی خوراکی است که سالانه عدد قابل توجهی از محصولات آن به کشورهای دیگر نظیر عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان و… نیز صادر می‌شود.
روغن لادن، امروز با تولیدات روغن مایع و روغن نیمه جامد، برای هر ذائقه و اولویتی، انتخاب‌هایی هوشمندانه و باب طبع ایرانی همچون سال‌های پیشین توانسته کیفیتی مورد اطمینان برای تمام نسل‌ها فراهم آورد.
شما می توانید روغن جامد لادن را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط