صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   روغن   روغن مایع آفتابگردان ۱.۵ لیتری طبیعت
روغن مایع آفتابگردان ۱.۵ لیتری طبیعت

روغن مایع آفتابگردان ۱.۵ لیتری طبیعت

دسته بندی: روغن

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۳۰,۰۰۰ تومان
روغن آفتابگردان از دانه آفتابگردان که یکی از باارزش‌ترین دانه‌های روغنی بوده، بدست می آید. از نظر مقدار مصرف، روغن آفتابگردان در مقام سوم جهانی قرار دارد. رنگ زرد روشن و شفاف و طعم مطلوب روغن آفتابگردان آن را به روغنی مناسب برای استفاده در انواع سس سالاد، محصولات نانوایی، طباخی و سرخ کردن تبدیل کرده است. مقدار روغن در دانه آفتابگردان به‌طور متوسط 40 درصد است که در مقایسه با سویا و تخم پنبه، بسیار بالاتر است.
روغن آفتابگردان سرشار از ویتامین E است به طوری که بیش از 90 درصد آن از نوع آلفا توکوفرول است. پایین بودن مقدار اسیدهای چرب ترانس، نداشتن کلسترول و اسیدهای چرب مفید باعث تمایز روغن آفتابگردان نسبت به روغن‌های حیوانی می‌شود. مقدار زیاد اسیدهای چرب غیراشباع موجود در روغن آفتابگردان موجب کاهش ساخت چربی در کبد می‌شود از این ‌رو نسبت به روغن‌های جامد و حیوانی ارجحیت دارد. ترکیب اسیدهای چرب روغن آفتابگردان به منطقه کشت، شرایط آب و هوایی و عوامل ژنتیکی وابسته است. به‌گونه‌ای که دانه‌های آفتابگردان کاشته شده در عرض‌های جغرافیای پایین مقدار اسید اولئیک بالاتری دارند.
امروزه دانه گل‌های آفتابگردان با تغییرات ژنتیکی و با استفاده از اصلاح نباتات، بذرهای مرغوب‌تر و در نتیجه گل‌های بهتری تولید شده که هم بار بیشتر و بهتری نیز دارند و در مقابل نیز در برابر بیماری‌ها و آفت‌های گیاهی مقاوم‌ترند.
برای تهیه یک سس سالاد سالم، می‌‌توانید مقدار کمی روغن آفتابگردان را با کمی سبزیجات معطر ترکیب کنید. این سس به برخی از سالادها مانند سالاد سبزیجات طعم خوبی می‌دهد. همچنین می‌توانید روغن آفتابگردان را با سرکه بالزامیک (میزان سرکه باید سه برابر روغن باشد) مخلوط کنید. این سس به‌خصوص طعم بی‌نظیری به سالاد اسفناج با پنیر فتا می‌دهد.
شرکت طبیعت سبز پارس کهن با هدف تأمین و توزیع کالاهای اساسی مصرفی خانوار در سراسر کشور از سال 1391 فعالیت خود را به پشتوانه‌ی چندین دهه حضور موفق مجموعه‌ی بستنی و لبنیات میهن، آغاز کرده است. مجموعه طبیعت توانسته است به واسطه کیفیت خوب محصولات، خدمات مناسب، صداقت و پشتوانه قوی مجموعه و از طرف دیگر لطف و اعتماد مشتریان گرانقدر و الطاف خداوند منان، رشد سریع و پیوسته ای را تجربه نماید، به نحوی که در مدتی کوتاه تبدیل به یکی از بازیگران اصلی بازار برنج و روغن گشته و توانسته است محصولاتی متنوع و با کیفیت دیگری نظیر چای، رب گوجه فرنگی و تن ماهی را به بازار عرضه نماید. این رشد سریع و پیوسته در کنار واحدهای تولیدی تازه احداث شده مجموعه و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، نویدبخش آن است که در آینده‌ای نزدیک، جایگاه نخست تأمین و توزیع کالاهای اساسی خانوار در کشور را از آن خود نماید.
شما می توانید روغن مایع آفتابگردان طبیعت را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود و در صورت مغایرت و عدم کیفیت لازم این امکان وجود دارد که محصول خود را مرجوع نمایید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط