صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   ماكاراني،پاستا و رشته   ماکارونی فرمی میکس ۵۰۰ گرمی تک ماکارون
ماکارونی فرمی میکس ۵۰۰ گرمی تک ماکارون

ماکارونی فرمی میکس ۵۰۰ گرمی تک ماکارون

دسته بندی: ماكاراني،پاستا و رشته

 تعداد
۱
 قیمت
۶,۵۵۰ تومان
۶,۲۲۲ تومان
ماکارونی فرمی یک وعده غذایی لذیذ و انرژی بخش می باشد که به دلیل ظاهر اشتها برانگیز خود همه به خصوص کودکان را به خود جذب می‌کند. این محصول ترکیبی از اشکال مختلف بوده که از ترکیب آب، آرد سمولینا به‌دست می آید. سمولینای موجود در این محصول باعث می‌شود، دانه‌های ماکارونی در طول پخت به یکدیگر نچسبند. همچنین وجود آرد سمولینا نشان‌گر کیفیت بالای این ماکارونی است.
در واقع ماکارونی میکس ترکیبی از ماکارونی ‌های پیچی، فسیلی، حلزونی است که شما با خرید آن پکیج جذابی از انواع ماکارونی را خواهید داشت. پخت این محصول نیز بسیار سریع و آسان است که می‌توانید با اضافه کردن ادویه طعم بی‌نظیر و هیجان‌انگیزی به غذایتان ببخشید. پس از پخت و قبل از سرو نیز می توانید روی آن کمی پنیر چدار بریزید و با سس کچاپ میل کنید.
محصولات برند تک ‌ماکارون از کیفیت بالایی برخوردار هستند و تک ‌ماکارون سعی کرده در کنار این کیفیت بالا، تنوع بسیار زیادی به محصولات خود بدهد تا افراد با سلیقه‌ها و نیازهای مختلف جذب آن شوند. تک‌ماکارون با تولید اسپاگتی پروبیوتیک، امگا3 و سبوس‌دار نشان داده به مشتریانی که رژیم غذایی سالم‌تری می‌خواهند، اهمیت می‌دهد. با خرید محصولات تک‌ ماکارون خود و خانواده و مهمان‌هایتان را به وعده‌ای لذیذ با ظاهری زیبا و اشتها برانگیز دعوت کنید و درعین‌حال حس خوبی از خرید یک برند باکیفیت ایرانی داشته باشید.
تک ماکارون یکی از تولیدکنندگان فرآورده‌های غلات و صادر کننده نمونه کشور است که کار خود را از سال 1373 با 15 محصول شروع کرد. اکنون این کمپانی قادر است بیش از 450 تن محصول را به بازار ارائه کند. بسته‌بندی محصولات توسط رایانه کنترل و مواد خارجی را ردیابی و حذف می شود. انبار این شرکت نیز دارای ظرفیت 7000 تن ذخیره‌ی انواع محصولات و فرآورده‌های این شرکت است.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط