صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   ماكاراني،پاستا و رشته   اسپاگتی قطر ۱.۲ تک ماکارون ۷۰۰ گرمی
اسپاگتی قطر ۱.۲ تک ماکارون ۷۰۰ گرمی

اسپاگتی قطر ۱.۲ تک ماکارون ۷۰۰ گرمی

دسته بندی: ماكاراني،پاستا و رشته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۸,۵۰۰ تومان
با توجه به کمبود برخی ویتامین ها در گروه غذایی و بروز بیماری های ناشی از کمبود آنها، تولید ماکارونی غنی شده با ویتامین مورد توجه قرار گرفته است. روند تولید ماکارونی غنی شده بدین صورت است که ابتدا ریزمغذی های مختلف را به میزان لازم به آرد ماکارونی اضافه شده و سپس آرد و آب را در یک مارپیچ هلیکسی به طور یکنواخت با هم مخلوط و سپس به اکستروژن وارد می کنند.
ماکارونی غنی از نشاسته بوده و در حالی که میزان پروتئین آن حدود 7 الی 8 برابر کمتر از میزان نشاسته آن است. از نظر عناصر معدنی به خصوص آهن و روی که منبع اصلی املاح معدنی و ویتامین ها هستند، در حد متوسطی است. در واقع ارزش غذایی ماکارونی وابسته به آردی است که در تهیه ماکارونی از آن استفاده می شود.
برای طبخ ماکارونی غنی شده با ویتامین قطر 1.2 مقدار 500 گرمی تک ماکارونی کافی است آن را در 5 لیتر آب درحال جوش دارای مقدار کمی نمک و روغن اضافه نمایید. سپس بعد از 10 تا 8 دقیقه آبکش نموده، سپس با افزودنی های دلخواه میل نمائید. جهت حفظ کلیه ویتامین های موجود در این نوع ماکارونی بهتر است زمان پخت توصیه شده را رعایت فرمایید و ماکارونی را با شدت جوش کمتری طبخ کنید تا کاهش ویتامین ها به حداقل برسد.
تک ماکارون یکی از تولیدکنندگان فرآورده‌های غلات و صادر کننده نمونه کشور است که کار خود را از سال 1373 با 15 محصول شروع کرد. اکنون این کمپانی قادر است بیش از 450 تن محصول را به بازار ارائه کند. بسته‌بندی محصولات توسط رایانه کنترل و مواد خارجی را ردیابی و حذف می شود. انبار این شرکت نیز دارای ظرفیت 7000 تن ذخیره‌ی انواع محصولات و فرآورده‌های این شرکت است.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط