صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   ماكاراني،پاستا و رشته   پاستا پنه ریگاته ۵۰۰ گرمی زر ماکارون
پاستا پنه ریگاته ۵۰۰ گرمی زر ماکارون

پاستا پنه ریگاته ۵۰۰ گرمی زر ماکارون

دسته بندی: ماكاراني،پاستا و رشته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۷,۳۰۰ تومان
پنه نوعی ماکارونی اکسترود شده با قطعات استوانه ای شکل است که انتهای آن به صورت اریب بریده می شود. در ایتالیا دو نوع پنه تولید می‌شود که یکی دارای پوسته‌ای صاف بوده و به پنه لیشه معروف است و دیگری دارای شیارهایی بر روی خود می باشد که به نام پنه ریگاته شناخته می شود.
پاستا پنه یکی از محبوب ترین غذاهای ایتالیایی است که در ایران نیز طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. سسی که با پنه خورده می‌شود معمولا شامل گوجه‌فرنگی، پنیر، گوشت، سوسیس، قارچ، فلفل، و پیاز است. همچنین می توان آن را همراه با سینه مرغ و سس بشامل نیز تهیه کرد که به پاستا پنه آلفردو معروف است و طعمی بسیار لذت بخش و لذیذ دارد.
زرماکارون عنوان اولین و تنها صادرکننده نمونه‌ی ملی در صنعت ماکارونی در ایران را سه بار به خود اختصاص داده است. انواع ماکارونی رشته‌ای فرمی و انواع لازانیا، انواع رشته آش، پودر کیک( با طعم‌های مختلف)، ماکارونی فرمی جامبو و اسپاگتی سبزیجات و سس پاستا توسط برند زرماکارون تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط